Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tania jednorazowa lewatyw 

Wlewnik doodbytniczy - zestaw do lewatywy. W tej ofercie prezentujemy jednorazowy zestaw do lewatywy. Jest to profesjonalny wyrób medyczny przeznaczony do wykonywania lewatywy w warunkach szpitalnych i domowych. Lewatywa to zabieg polegający na wlaniu do jelita grubego odpowiedniej substancji płynnej i tym samym oczyszczeniu organizmu z zalegających w nim treści kałowych. Lewatywę najczęściej stosuje przed zabiegami, operacjami, przed niektórymi badaniami jak np. kolonoskopia, aby mieć lepszą widoczność jelita grubego. 

Niekiedy również wykonywana przed porodem w celach higienicznych, aby zwiększyć poczucie komfortu przyszłej mamie. Lewatywa zalecana może być w niektórych schorzeniach, jak np. zaparcia, kolki. jednak należy pamiętać aby wykonywać ją zgodnie z zaleceniami lekarza i nie nadużywać tej metody. Ponieważ o ile wykonywana sporadycznie może nam pomóc w niektórych dolegliwościach to stosowana zbyt często może również zaszkodzić, zwłaszcza dla osób z przeciwwskazaniami. Opisywany, popularny zestaw do lewatywy – wlewka doodbytnicza umożliwia nam wykonywanie lewatywy samodzielnie.

Prezentowany zestaw do lewatywy jest medycznym wyrobem jednorazowym. Pojemność wlewnika doodbytniczego wynosi 1,75 L. Woreczek posiada specjalną skalę, dzięki której odmierzymy wymaganą ilość wody, płynu do wykonania lewatywy. Lewatywa wykonana z medycznego materiału PCV, bezpiecznego w kontakcie z naszą skórą. Istnieje możliwość zawieszenia wlewnika na haku, co znacznie ułatwia proces wykonania samej czynności. Poniżej zamieściliśmy instrukcję wykonania lewatywy, przydatna wskazówka dla osób, które wykonują ją pierwszy raz. Przezroczystość materiału pozwala na kontrolę ilości płynu. W naszej ofercie posiadamy również inny rodzaj lewatywy a mianowicie duży wlewnik wielorazowy. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zestaw do lewatywy
- stosowany zarówno w opiece domowej jak i przez placówki medyczne
- wyrób medyczny
- produkt jednorazowego zastosowania
- do wykonania samodzielnie lub przez kogoś
- pojemność 1750 ml
- wykonany z PCV
- możliwość zawieszenia produktu na haku
- przezroczystość tworzywa pozwala na obserwację ilości płynu
- z podziałką

punktorINSTRUKCJA STOSOWANIA:

Jak wykonywać lewatywę dowiedzą się Państwo w naszym poradniku, w którym prezentujemy kilka cennych informacji, takich jak:
- instrukcja wykonywania lewatywy
- czym wykonać lewatywę
- jakie są cele lewatywy
>> kliknij, by przejść do działu porad <<

Napisz opinię
2017-06-28 11:57:05 - 

Duża pojemność jest tu chyba największym atutem