Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi plastikowy bidet sanitarny

Bidety medyczne przenośne to propozycja asortymentu higienicznego, przeznaczonego dla lepszego dbania o higienę miejsc intymnych. Jest to rodzaj plastikowego bidetu, który można stosować samodzielnie lub zakładając na sedes. Może być alternatywą dla zwykłych bidetów stacjonarnych montowanych w łazienkach, niestety nie każdy z nas ma możliwość posiadania takiego bidetu, ze względu na koszt czy miejsce. Samodzielne stosowanie bidetu sprawdzi się dla pacjentów niemobilnych, którzy nie są w stanie korzystać z tradycyjnych sanitariów. Dzięki takiemu bidetowi opiekun może dokładnie podmyć chorego dbając o jego zdrowie miejsc intymnych. Bidet można również założyć na sedes, co z kolei ułatwi osobom chorym czy również w podeszłym wieku zadbanie o prawidłową higienę.

Ten model może być stosowany tak naprawdę dla każdego, także osób zdrowych w każdej chwili można go wyciągnąć a po użyciu umyć i przechowywać w dowolnym miejscu. Bardzo dobrze sprawdzi się podczas różnego rodzaju wycieczek biwakowych i nie tylko. Jest to lekki bidet przenośny o nowoczesnej konstrukcji zapewniającej wygodę użytkownikowi. Odpowiedni będzie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Posiada wygodną możliwość opróżniania poprzez wylanie wody przez dzióbek. Dodatkowo w bidecie zastosowano specjalne miejsce z przeznaczeniem na mydło czy myjkę higieniczną. Bidet bardzo łatwy w utrzymaniu czystości może być myty i dezynfekowany odpowiednimi do tego rodzaju sanitariów środkami dezynfekującymi, takie również posiadamy w naszej ofercie.

Bidet plastikowy przeznaczony do wielorazowego użytku. Standardowe rozmiary bidetu będą odpowiednie dla większości sedesów montowanych w warunkach domowych. Rozmiar bidetu: 40 cm x 37 cm x 10 cm. Bidety polecane do użytku domowego i profesjonalnego w placówkach medycznych czy opiekuńczych. W naszej ofercie posiadamy również inny asortyment higieniczny jak np. miski do mycia głowy z prysznicem, baseny, kaczki męskie damskie również kosmetyki pielęgnacyjne dla pacjentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bidet plastikowy może być stosowany na sedes lub samodzielnie
- solidnie wykonany
- stosowany dla zwiększenia higieny
- zaprojektowany w sposób ułatwiający podmywanie pacjentów
- łatwy w obsłudze i dezynfekcji
- dzióbek na krawędzi ułatwia wylewanie zużytej wody
- posiada standardowy rozmiar odpowiedni dla większości sedesów domowych
- wygodne wgłębienie na mydło lub kosmetyki
- wymiary: 40 x 37 x 10 (cm)
- lekka waga pozwala zabrać go wszędzie
- wielorazowy może być myty i dezynfekowany
- do użytku domowego i profesjonalnego

Napisz opinię
2017-06-27 21:06:30 - 

Bidet bardzo dobrze i łatwo się czyści

2017-06-28 11:52:19 - 

Wygodnym rozwiązaniem jest zwężenie które umożliwia wylewanie zawartości bez rozlewania jej naokoło

2017-06-28 12:06:08 - 

Lekki, poręczny i łatwo utrzymać higienę

2020-03-18 15:27:46 - 

Lekki można go wszedzie przenosić, szybko się opróżnia