Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tanie wieszaki na worki do moczu

Wieszaki medyczne to specjalistyczny asortyment stosowany wraz z woreczkami na mocz. Wieszaki służą do zwieszania worków na mocz czy innego asortymentu przy różnego rodzaju sprzętach jak np. łóżka szpitalne, wózki inwalidzkie, stojaki czy inna aparatura medyczna. Posiadają specjalistyczny kształt, „łabędzia”, który pozwala na bezpieczne zawieszanie worków bez obaw, że mogą spaść. Wieszaki zostały wykonane z odpornego na uszkodzenia i zniszczenia materiału.

Dodatkowo ich konstrukcja nie powoduje załamań, zgięć drenów, zapewniając dobrą przepustowość. Są to niedrogie wieszaki szpitalne do wszechstronnego zastosowania, polecane także do zastosowania w placówkach opiekuńczych, hospicjach, warunkach domowych i wszędzie tam, gdzie chorzy wymagają tego rodzaju rozwiązania w hospitalizacji. W zestawie 2 sztuki wieszaków wykonane z tworzywa sztucznego.

Posiadamy również inny rodzaj wieszaków na mocz wieszaki w kolorze niebieskim w większym rozmiarze, mające inną konstrukcję. Zapraszamy również do zaznajomienia się z ofertą naszego sklepu, która zawiera pomocniczy asortyment stosowany wraz z wieszakami jak worki na mocz. W ofercie również woreczki na mocz dla chłopców i dziewczynek oraz inny asortyment medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- tanie wieszaki na worki z moczem
- przeznaczone na standardowe woreczki z moczem, mogą posłużyć do zawieszania innego asortymentu
- polecane do zastosowania w szpitalach, domach opieki, w warunkach domowych itp. 
- przeznaczone do zakładania przy łóżkach szpitalnych, wózkach inwalidzkich, przy stojakach i innej aparaturze medycznej
- wieszaki w kształcie łabędzie
- ich konstrukcja zapewnia pewną przepustowość, ograniczając zginanie i łamanie się produktów
- powstały z trwałego przezroczystego tworzywa
- w zestawie 2 sztuki

Napisz opinię
2017-06-28 11:58:13 - 

Wieszaczki są odporne na czynniki zewnętrzne, nie łamią się pod wpływem ciężaru