Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Duża gruszka do nosa z miekką końcówką dla dzieci i dorosłych

Duża gruszka przeznaczona dla osób dorosłych i dzieci. Gruszki to produkty medyczne, najczęściej wykorzystywane w higienie nosa i uszu. Polecane dla osób, które często mają problemy z oddychanie przez zatkany nos, skutecznie opróżniają wydzieliny z nosa, zapobiegając również występowaniu zatok. Gruszki mogą byż również stosowane w irygacji miejsc intymnych u kobiet.

Gruszki medyczne wykorzystywane również do opróżniania woskowiny z uszu lub wody np. po wizycie w basenie, zapobiegają stanom zapalnym. Gruszki są wygodnymi i tanimi przyrządami w skutecznym oczyszczaniu narządu węchu i słuchu. Ich elastyczny materiał zapewnia odsysanie wydzielin przy niewielkich naciskach. Gruszki powstały z trwałego materiału, który nie ulega szybkiemu zniszczeniu, poprzez pompowanie.

Gruszki gumowe posiadają długą wygodną i miękką końcówkę, która nie podrażnia kanału usznego i nosowego. Bezpieczne dla dzieci dorosłych przy normalnym zastosowaniu. Gruszki łatwe i szybkie w codziennej higienie, nie wymagają specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Produkty skutecznie i bezboleśnie zasysają wydzieliny. Gruszki gumowe w naszym sklepie znajdą Państwo w kilku dostępnych rozmiarach dla dzieci i dorosłych. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- duża gruszka do nosa dla dzieci i dorosłych
- gruszka dużych rozmiarów
- dla skutecznego oczyszczania wydzielin z kanału usznego i nosowego
- gruszki bardzo elastyczne
- gruszki medyczne łatwe w obsłudze
- produkty bezpieczne przebadane klinicznie
- doskonale odsysają wydzieliny, przy niewielkim nacisku
- gruszki dostępne w kilku rozmiarach
- z trwałego materiału, nie ulegają zniszczeniu