loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Pęseta jednorazowa Zarys (pinceta, penseta)
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:1,00 PLN
Produkt dostępny!
średnia: 4.3  ocen: 4
Polecamy Państwu również:
  • Opis produktu

punktor W KILKU SŁOWACH...

Lekka, pakowana pojedynczo, solidnie wykonana chirurgiczna pęseta jednorazowa ZARYS. Jest to niezastopiony produkt podczas różnego rodzaju drobnych zabiegów i czynności medycznych. Pinceta jednorazowego użycia stosowana bywa np. podczas zmian opatrunków, w drobnych zabiegach chirurgicznych (w tym weterynaryjnych), podczas zabiegów kosmetycznych.

Opisywana zielona penseta  to wyrób jednorazowy, pakowany pojedynczo, sterylny. Długość pęsety: 12 cm. Produkt jest wygodny w użyciu, a jego utylizacja po zastosowaniu nie powinna stanowić problemu. Jednorazowe pincety zabiegowe są bardzo popularnym produktem zarówno w medycynie, jak i weterynarii i kosmetologii (jako np. pęseta do wyrywania i regulacji brwi). Popularna jednorazowa pęseta lekarska (chirurgiczna) to narzędzie stosowane w wielu placówkach medycznych i gabinetach lekarskich. Produkt posiada wiele określeń: pinceta, pęseta, kleszczyki, kleszcze, szczypce lekarskie itd.

Opisywana pęseta jednorazowa wykonana została z tworzywa sztucznego, jest wygodna w urzyciu. Każda sztuka jest steylna i zapakowana pojedynczo. Specjalne perforacje zabezpieczają przed uślizgiem palców i gwarantują pewny chwyt, zaś odpowiednia budowa (kształt) ułatwiają odpowiednie manewrowanie.
 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- jednorazowa pinceta (pęseta) chirurgiczna
- pakowana pojedynczo
- sterylna
- doskonała do drobnych zabiegów medycznych
- wygodna w użyciu
- szeroki zakres zastosowania (np. jako plastikowe szczypce chirurgiczne)
- lekkie i wytrzymałe
- popularne w placówkach medycznych, gabiteach zabiegowych itp.
- pęseta jest dostępna w kolorze zielonym

Polecamy Państwu również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: