Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Lekka, pakowana pojedynczo, solidnie wykonana chirurgiczna pęseta jednorazowa ZARYS. Jest to niezastąpiony produkt podczas różnego rodzaju drobnych zabiegów i czynności medycznych. Pinceta jednorazowego użycia stosowana bywa np. podczas zmian opatrunków, w drobnych zabiegach chirurgicznych (w tym weterynaryjnych), podczas zabiegów kosmetycznych.

Opisywana zielona pęseta  to wyrób jednorazowy, pakowany pojedynczo, sterylny. Długość pęsety: 12 cm. Produkt jest wygodny w użyciu, a jego utylizacja po zastosowaniu nie powinna stanowić problemu. Jednorazowe pincety zabiegowe są bardzo popularnym produktem zarówno w medycynie, jak i weterynarii i kosmetologii (jako np. pęseta do wyrywania i regulacji brwi). Popularna jednorazowa pęseta lekarska (chirurgiczna) to narzędzie stosowane w wielu placówkach medycznych i gabinetach lekarskich. Produkt posiada wiele określeń: pinceta, pęseta, kleszczyki, kleszcze, szczypce lekarskie itd.

Opisywana pęseta jednorazowa wykonana została z tworzywa sztucznego, jest wygodna w użyciu. Każda sztuka jest sterylna i zapakowana pojedynczo. Specjalne perforacje zabezpieczają przed uślizgiem palców i gwarantują pewny chwyt, zaś odpowiednia budowa (kształt) ułatwiają odpowiednie manewrowanie.
 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- jednorazowa pinceta (pęseta) chirurgiczna
- pakowana pojedynczo
- sterylna
- doskonała do drobnych zabiegów medycznych
- wygodna w użyciu
- szeroki zakres zastosowania (np. jako plastikowe szczypce chirurgiczne)
- lekkie i wytrzymałe
- popularne w placówkach medycznych, gabineach zabiegowych itp.
- pęseta jest dostępna w kolorze zielonym

Napisz opinię
2020-04-17 13:11:37 - 

bardzo dobra i wygodna