Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobrej jakości zwijana lignina w rolce, czyli tzw. wata celulozowa.

Lignina w zwoju nazywana również watą celulozową to wyrób medyczny polskiego producenta Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych, przeznaczony do różnego rodzaju zabiegów między innymi: higienicznych, kosmetycznych oraz czynności pielęgnacyjnych, w jednostkach medycznych, gabinetach kosmetycznych również wykorzystywana w warunkach domowych.

Wata celulozowa jest bardzo miękka i przyjemna w dotyku dla skóry pacjenta, nie powoduje dodatkowych podrażnień. Produkt posiada wysoce absorpcyjne właściwości, idealnie chłonie wilgoć i różnego typu wydzieliny. Wata w wygodnym zwoju (rolce), poręczna i gotowa do zastosowania w każdej chwili, ligninę można przycinać do pożądanych rozmiarów, gramataura produktu w rolce to 150g.

Lignina celulozowa w tej ofercie jest produktem niejałowym, w ofercie sklepu również posiadamy produkty jałowe, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem medycznym na stronie. Wata celuozowa w standardowym białym kolorze, produkt nie uczula. Lignina celulozowa wygodna w utylizacji, dzięki zastosowaniu niewielkich zwojów również łatwa w przechowywaniu.  


punktor
 GŁÓWNE ZALETY:

- lignina w wygodnej rolce
- wata celulozowa przeznaczona na liczne zabiegi: (higieniczne, kosmetyczne, oraz inne czynności pielęgnacyjne)
- dobrej jakości wata celulozowa o właściwościach chłonnych
- produt polskiego producenta: Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych
- waga: 150g
- lignina wygodna w utylizacji dzięki formie niewielkich zwojów.
- kolor: biały
- wata przyjemna w dotyku
- w niewielkich rolkach zawsze pod ręką
- nie powoduje podrażnień i nie uczula