Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Prezentowana maska na smog, czyli tak zwana maska antysmogowa to niestety coraz częściej niezbędny element pojawiający się w życiu codziennym wielu ludzi. Powietrze, którym oddychamy bardzo często zawiera w sobie tzw. smog czyli negatywny efekt działalności człowieka, powstały między innymi ze spalania różnego rodzaju substancji. Smog nie ma niestety wspólnego nic z naturą, jest to efekt całkowicie z nią sprzeczny i może doprowadzić do wielu groźnych chorób lub powikłań, jak np:

- choroby układu oddechowego (w tym astma, POCHP - przelwekła obturacyjna choroba płuc itp.)

- choroby układu krążenia

- choroby nowotworowe itd.

maska na smog

Niestety, całkowite uchronienie naszego organizmu przed smogiem w zasadzie nie jest możliwe. Każdy z nas przebywa w miejscach, gdzie natężenie tego zjawiska jest mniejsze lub większe, bywają też specyficzne miesiące w roku (np. sezon grzewczy), kiedy smog dosłownie nas atakuje. Maska przeciw smogowi z filtrem węglowym powoduje znaczne ograniczenie szkodliwego działania smogu na nasz organizm.

Maska antysmogowa na twarz posiada szereg specjalistycznych rozwiązań, takich jak chociażby filtr z węglem aktywnym wychwytujący mikrocząsteczki o rozmiarze nawet 0,3µm (cząsteczki smogu, pyły zawieszone PM 2,5 PM 10), jak również blokujujący takie elementy jak: kurz, spaliny, naskórki zwierząt, bakterie, dym papierosowy, pył węglowy. Maska przeciw smogowi posiada specjalny port odprowadzający wilgoć, który zawiera w sobie filtr N99.

maska antysmogowa

Dodatkową zaletą maski z filtrem N99 dostępnej w naszym sklepie jest możliwość wygodnej regulacji gumek mocujących, z wykorzystaniem wygodnych klamerek. Produkt posiada ponadto wygodną listewkę usztywniającą maseczkę w okolicy nosa. Wyrób cechuje ponadto system filtrowania oparty aż o 5 warstw filtrujących.

 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- doskonałej jakości maska chroniąca przed smogiem i innymi szkodliwymi czynnikami

- wyposażona w filtr N99

- bardzo wygodna w użyciu, posiada wygodną regulację, gumki i klamerki

- wielorazowego użycia (należy ją wymienić w momencie oporów przepływu powietrza)

- pakowana pojedynczo w foliowych woreczkach

- miękka i przyjemna w dotyku

- posiada wytrzymałe szwy i elementy elastyczne

- uniwersalny rozmiar

Napisz opinię
2017-11-15 11:33:28 - 

Niestety, w dzisiejszych czasach tego typu maseczka na smog jest elementem obowiązkowym... Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni.

2017-11-16 12:30:12 - 

Dobry produkt jako maska nie tylko na smog, ale też przeciw ogólnemu zanieczyszczeniu powietrza.