Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH:

Mocne worki na wymioty 10 sztuk

Woreczki na wymioty to specjalistyczny rodzaj asortymentu medycznego przeznaczony do zbierania wymiocin powstających na skutek różnego rodzaju chorób i dolegliwości. Stosowane w placówkach medycznych na oddziałach szpitalnych, w karetkach pogotowia. Dla osób, które mają torsje z przyczyn chorobowych, niekiedy występujące także po zabiegach, operacjach. Również niezastąpione w czasie podróży podczas jazdy autokarem, samochodem czy innymi środkami transportu. W podróży najczęściej stosowane przez osoby z chorobą lokomocyjną, która powoduje nudności i wymioty. Dlatego doskonale sprawdzą się jako zaopatrzenie szkolnych autobusów, autokarów dla dzieci, u których choroba lokomocyjna jest bardzo powszechna. 

Woreczki wymiotowe to bardzo wygodny asortyment medyczny, który powstał z specjalistycznej mocnej folii, odpornej na zniszczenia. Dodatkowo worek posiada specjalny szeroki ustnik o średnicy 11 cm pozwalający na wygodne objęcie go ustami, chroniąc tym samym przed zabrudzeniem ubrania. Dzięki temu osoba wymiotująca nie jest dodatkowo ubrudzona treścią, którą zwymiotowała. Woreczki posiadają również przezroczystą strukturę, która pozwala na kontrolę wymiocin pod względem ilości jaki i również ewentualnego pojawienia się krwi, w przypadku zatrucia np. tabletek czy innych toksycznych środków. 

Woreczki po użyciu można wygodnie zamknąć, dzięki temu unikniemy wylania się treści, przykrego zapachu, dodatkowo taki system ułatwia ich utylizację. Woreczki wymiocinowe zwiększają komfort każdej podróży zwłaszcza dla osób z chorobą lokomocyjną. W opakowaniu znajdą Państwo 10 sztuk woreczków przeznaczonych na wymioty. Worki w formie pierwotnej zajmują bardzo mało miejsca, w każdej chwili można je szybko rozłożyć. W naszej ofercie znajdą Państwo również worki na wymioty w niebieskim kolorze z podziałką oraz inny asortyment medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- woreczki na wymioty
- dedykowane dla jednostek medycznych
- doskonale sprawdzają się podczas podróży dla osób cierpiących na chorobę lokomocyjną
- wytrzymałe i wygodne w użyciu
- umożliwiają ocenę treści wymiocin
- mocna folia zapobiega przeciekaniu i wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów
- wyposażone w odpowiedni ustnik o szerokiej średnicy, co pozwala na wygodne korzystanie z nich
- woreczki w formie złożonej zajmują bardzo mało miejsca
- niniejsza oferta dotyczy 10 sztuk