Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy odświeżacz o "Zapachu Pieniędzy" - Medlclean 500 ml

Odświeżacz powietrza o "Zapachu Pieniędzy" MC 611 Fresh Clean Premium to doskonały pochłaniacz neutralizujący i eliminujący nieprzyjemny zapach. Polecany jest do zastosowania w łazienkach, toaletach, biurach oraz innych pomieszczeniach użyteczności publicznej. Odświeżacz Fresh Clean należy rozpylać na powierzchniach wodoodpornych, zaleca się go do profesjonalnego zastosowania. Fresh Clean posiada kompozycje zapachową o trwałym i ekskluzywnym zapachu tzw. „Zapach Pieniędzy” pozbawioną alergenów, dlatego też bezpieczny dla osób ze skłonnościami alergicznymi.

Neutralizator zapachów Medlclean 611 Fresh Clean Premium został umieszczony w wygodnej i poręcznej butelce wyposażonej w spryskiwacz. Pojemność opakowania 500 ml, starcza na bardzo długo, ponieważ środek jest wydajny. W składzie tego odświeżacza występują również takie składniki jak glikol propylenowy, alkohol etylowy, związki powierzchniowe czynne oraz doskonała kompozycja zapachowa, nie podrażniająca pozostawiająca przyjemny zapach w powietrzu i na powierzchni użytkowej. 

Odświeżacz o "Zapachu Pieniędzy" to nowość na rynku, powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach. Charakteryzuje się długotrwałością w działaniu i doskonałymi właściwościami pochłaniającymi nieprzyjamną woń. Jeżeli szukają Państwo naprawdę skutecznego netralizatora o pięknym zapachu to nasza propozycja jest idealna. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty i obejrzenia naszego asortymentu medycznego. W naszym medycznymsklepie również znajdą Państwo inne odświeżacze i pochłaniacze nieprzyjemnych zapachów dla  profesjonalnego zastosowania.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- odświeżacz powietrza o ekskluzywnym zapachu "Zapach Pieniędzy"
- doskonale pochłania i neutralizuje nieprzyjemną woń
- polecany do zastosowania: w łazienkach, toaletach, biurach,  innych pomieszczeniach użyteczności publicznej
- do rozpylania na powierzchniach wodoodpornych
- piękna kompozycja zapachowa, nie podrażniająca
- odświeżacz bardzo trwały i wydajny
- Medlclean wyposażony w spryskiwacz, dzięki temu doskonale rozprowadza się na powierzchni
- pojemność opakowania 500 ml
- w składzie: glikol propylenowy, alkohol etylowy, związki powierzchniowe czynne, kompozycja zapachowa
- odświeżacz do profesjonalnego zastosowania