Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Termofor z miękkim pokrowcem z polaru o pojemności 2 l

Termofor jest to najprościej mówiąc termos w połączeniu z poduszką. Istnieje kilka rodzaji termoforów. Rozgrzewające termofory to produkty polecane w jesienne i zimowe wieczory do ogrzewania się. Termofor polecany nie tylko jako sposób na skuteczne rozgrzanie się. Pomocny okazać może się również na bóle np. ucha, zębów, brzucha. Przydatny dla osób, które mają słabe krążenie krwi. Nasz termofor posiada przyjemny w dotyku materiał polar, zdejmowany z możliwością prania.

Guma termoforu została wykonana z naturalnego kauczuku 35 %. Zastosowanie prążkowej powierzchni w termoforze pozwala utrzymać odpowiednią temperaturę cieczy. Wymiary termoforu w tej ofercie to 34 x 20 cm. Termofor gumowy w kolorze niebieskim. Bardzo duży wlew termoforu, ułatwia wlewanie wody. Nasz produkt polecany jest dla dorosłych również dla dzieci pod stałą kontrolą rodziców. Wyposażony w uszczelniany zakręcany korek zapobiegający wylewaniu się wody.

Termofory z pokrowcem polecane są dla wszystkich osób, które potrzebują rozgrzania się oraz przy różnych dolegliwościach bólowych, gdzie można wykorzystywać ciepło. Szczególnie polecane dla wszystkich "zmarzluchów".W naszej ofercie znajądą Państwo również inne produkty medyczne polecane w terapii zimnem i ciepłem jak np. okłady - zimno ciepło. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą asortymentu medycznego. Posiadamy produkty wysokiej klasy o doskonałej jakości.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- termofor z miękkim polarem
- termofory polecane do ogrzewania się w jesienne i zimowe wieczory
- pomocne bywają na bóle zębów, uszu itp. 
- pojemność o 2 l
- może być stosowany przez dzieci pod kontrolą rodziców
- materiał wykonany z polaru
- guma termoforu wykonana z naturalnego kauczuku
- wyposażony w uszczelniany korek
- duży otwór, ułatwiający wlew wody
- prążkowana powierzchnia zewnętrzna pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę cieczy
- termofor bardzo miękki i elastyczny
- pokrowiec zdejmowany można go prać w pralce