Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości wlewnik do lewatywy

W tej ofercie polecamy gumowy wlewnik w pojemności 2,5 l. Wlewnik doodbytniczy inaczej nazywany jako worek do lewatywy. Został przeznaczony do irygacji pochwy lub wykonywania zabiegów lewatywy. Kanki stosowane najczęściej przed zabiegami chirurgicznymi, polecane również w warunkach domowych przy nawracających infekcjach. Zaleca się wykonywać zabiegi lewatywy w celu oczyszczenia organizmu przy nadwadze, w przypadku zaburzeń układu limfatycznego, w obrzękach itp. Lewatywa pozwala oczyścić organizm z resztek pokarmowych, bakterii, nadmiaru płynów oraz innych składników, substancji, które przez długi czas zostały nagromadzone w naszym organizmie.

Należy pamiętać aby podczas wykonywania lewatywy czy irygacji pochwy przestrzegać odpowiednich zasad higieny. Zaleca się się również konsultacje ze specjalistą aby irygacja czy lewatywa były bezpieczne. Zastosowanie płynów do irygacji i lewatywy należy skonsultować z lekarzem specjalistą. Worek do lewatywy został wykonany z bezpiecznego tworzywa, które odporne jest na uszkodzenia. Co istotne to możliwość wykorzystywania wlewnika wielokrotnie, zwłaszcza istotne dla osób, które wymagają częstego wykonywania lewatywy czy irygacji pochwy i innych zabiegów.

Wlewnik do irygacji w dużym rozmiarze 2,5 l odpowiednia pojemność do wykonania irygacji cz lewatywy. Worek wyposażony została w w złączkę rurkową pozwalającą na łatwe podpięcie przewodu w postaci wężyka. W zestawie wraz z workiem znajdą Państwo niezbędne akcesoria (zacisk, rurka gumowa) do wykonania procesu irygacji, lewatywy. W naszej ofercie posiadamy również inny asortyment medyczny stosowany w irygacji, przy wykonywaniu lewatywy jak np. kanki/gruszki oraz inne produkty medyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

lewatywa gumowa worek/wlewnik doodbytniczy
- przeznaczony do irygacji pochwy, zabiegów lewatywy, oczyszczania jelita grubego itp. 
- do użytku profesjonalnego i domowego
- wlewnik wielokrotnego zastosowania
- wykonany z solidnego materiału, odpornego na zniszczenia
- duża pojemność worka 2,5 l
- posiada wbudowaną złączkę rurkową
- bezpieczny produkt medyczny
- w zestawie: kanka doodbytnicza, zacisk, rurka gumowa
- kolor zielony