Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra lornetka kompaktowa od firmy Kandar

Kompaktowa Lornetka Kandar 14x30 to bardzo dobra lornetka turystyczna również nadaje się do obserwacji na polowaniach, imprezach sportowych czy koncertach. Niezastąpiona dla miłośników natury. Lornetka dla zabezpieczenia przed upadkiem czy innymi zniszczeniami posiada gumową warstwę ochronną, która pozwala na wygodne trzymanie w dłoni i zapobiega wyślizgnięciu się. W części łączącej oba tubusy lornetki, w centralnym miejscu, znajduje się proste w obsłudze pokrętło regulacji wyostrzenia.

Obiektywy zostały pokryte specjalistyczną powłoką antyrefleksyjną – zapewniającą jaśniejsze i wyraźniejsze widzenie oraz mniejsze zmęczenie dla wzroku. W lornetce zastosowano pokrętło do centralnej korekty wzroku, dzięki temu z urządzenia mogą korzystać nawet osoby z wadami wzroku. Lornetkę Kandar wyposażono w specjalny układ pryzmatu w systemie Roof tzw. dachowym, dzięki któremu okular i obiektyw połączone są w jednej osi, co pozwoliło na zastosowanie niewielkiej obudowy. Lornetka jest niewielkich gabarytów, dzięki temu pewnie się trzyma i nie męczy dłoni.

Kompaktowa Lornetka Kandar posiada stałą wartość przybliżenia 14X i obiektyw o średnicy 30 mm, który pozwala uzyskać jasny i wyraźny obraz na wysokim poziomie. Lornetka zapewnia pole widzenia linowe od 100m/1000m. Prezentowana na zdjęciu lornetka jest produktem bardzo dobrej jakości w rozsądnej cenie. W zestawie znajdą Państwo również futerał z mocowaniem do paska, linkę do przenoszenia oraz wygodną ściereczkę do czyszczenia. W naszej ofercie dostępny również inny sprzęt ratunkowo - turystyczny jak np. noże ratunkowe, gazy pieprzowe oraz inny asortyment medyczny. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- kompaktowa lornetka Kandar 14x30
- lornetka turystyczna, do obserwacji natury, na polowania, imprezy sportowe, koncerty itp.
- posiada solidną gumową warstwę ochronną
- z pkrętłem do regulacji wyostrzenia
- z specjalistyczną powłoką antyrefleksyjną, pozwalającą uzyskać obraz wysokiej jakości
- posiada pokrętło do korekty wady wzroku
- lornetka z układem pryzmatu w systemie Roof
- stała wartość przybliżenia 14 x
- obiektyw o średnicy 30 mm
- lornetka zapewnia linowe pole widzenia od 100m/1000m. 
- produkt bardzo dobrej jakości
- w skład zestawu wchodzą: lornetka, etui, ściereczka, linka do przenoszenia, kartonowe pudełko

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- długość: 11,3 cm
- maksymalna szerokość: 10,6 cm
- powiększenie: 14 x
- średnica obiektywu: 30 mm
- pole widzenia: 100 m / 1000 m
- waga: 165 g
- producent: Kandar