Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości lornetka do obserwacji 

Monokular – lornetka to niezbędny sprzęt dla osób, które poszukują doskonałego powiększenia, a mianowicie podróżników, przyrodników, myśliwych czy innych pasjonatów tego typu sprzętów. Nasza lornetka również doskonale nadaje się na wycieczki turystyczne i obserwację koncertów czy zawodów sportowych. Prezentowana przez nas lornetka posiada solidną obudowę składającą się z aluminiowego szkieletu oraz gumowej warstwy ochronnej.

Prezentowany przez nas monokular - lornetka wyposażony został w pryzmat BAK – 4. Z kolei soczewki zostały pokryte powłoką antyrefleksyjną, która zapewnia idealną jakość obrazu. Jest to bardzo dobra lornetka, która posiada stałe powiększenie do 16 x. Średnica obiektywu wynosi 53 mm. Monokular posiada specjalistyczną konstrukcję, która zapewnia bardzo dobry chwyt, zapobiegając wyślizgiwaniu się z dłoni. Lornetkę charakteryzuje nowoczesny i elegancki wygląd w czarnym kolorze oraz solidne wykonanie.

W zestawie znajdą Państwo pokrowiec, w którym należy przechowywać lornetkę, aby zapobiec porysowaniu szkieł, dzięki temu sprzęt posłuży nam na dłużej. Do lornetki dołączony został również pasek do zamocowania monokularu i ściereczka do czyszczenia szkieł. Lornetka turystyczna w tej ofercie to dobrej jakości monokular oddający rzeczywisty obraz w powiększeniu. W naszej ofercie posiadamy również inny asortyment optyczny jak np. lupa oraz produkty z przeznaczeniem medycznym. Serdecznie zapraszamy do zakupów i skorzystania z licznych promocji na wybrany asortyment medyczny. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- lornetka - monokular
- doskonale nadająca się do obserwacji przyrody, koncertów, zawodów sportowych itp. wydarzeń plenerowych
- lornetka posiada solidną obudowę z aluminium i warstwy ochronnej
- monokular wyposażony w pryzmat BAK - 4
- soczewki pokryte powłoką antyrefleksyjną
- lornetka o stałym powiększeniu 16 x
- monokular oddaje rzeczywisty obraz w powiększeniu
- średnica obiektywu wynosi 53 mm
- specjalistyczna konstrukcja lornetki zapewnia dobrą chwytność
- lornetka o nowoczesnym wyglądzie
- w zestawie z pokrowcem, ściereczką i paskiem

punktor ZESTAW ZAWIERA:

- ściereczkę
- pokrowiec
- pasek do mocowania

punktor INFORMACJE TECHNICZNE:

- długość lornetki: 15 cm
- powiększenie: 16 cm
- średnica obiektywu: 52 mm
- pole widzenia: 66m/800 m
- waga: 258 g
- dodatkowa regulacja ostrości oka: od - 3 do +3
- pryzmat: BAK-4
- szkło: dzień i noc