Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Szkło powiększające - lupa

Lupa LP-014 to specjalistyczny przedmiot do powiększania niewielkich przedmiotów. Lupa, którą prezentujemy charakteryzuje się eleganckim wyglądem, obudowa w kolorze złota, rękojeść imitująca szlachetne drewno. Lupy zazwyczaj służą do uzyskania większego obrazu małych przedmiotów, więc sprawdzą się w takich profesjach jak: numizmatyka, filatelistyka, jubilerstwo, niezastąpiona na lekcjach biologii do oglądania preparatów roślinnych i zwierzęcych.

Lupa przydatna do czytania bardzo niewielkiego druku w książkach i gazetach. Szkło powiększające doskonale sprawdzi się dla osób starszych, które mają problem z widzeniem, małych przedmiotów. Lupa polecana także dla majsterkowiczów, którzy czasami potrzebują powiększyć obraz jakiegoś przedmiotu np. małych części czy śrubek. Nasza lupa została solidnie wykonana, posiada grubą szklaną soczewkę. Powiększenie jakie oferuje ten model to ok. 10 dioptrii. Średnica lupy wynosi 80 mm, a jej całkowita długość to 16,5 cm.

Lupa jest doskonałym przedmiotem nadającym się na prezent, szczególnie dla naszych dziadków i babć. Prezentowane przez nas szkło powiększające to bardzo dobra lupa  do powiększania małych przedmiotów, która dostępna jest w konkurencyjnej cenie rynkowej. Lupa to przyrząd, który jest przydatny niemalże w każdym domu. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne produkty związane z optyką jak np. monokulary - lornetki. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- lupa LP - 014
- służy do powiększania niewielkich przedmiotów
- charakteryzuje się eleganckim wyglądem
- oferuje powiększenie 10 dioptrii - 3,5 razy

- sprawdza się w wielu profesjach jak np. numizmatyka, filatelistyka, na lekcjach biologii czy geografii
- przydatna dla osób strszych w celu oglądania niewielkich przedmiotów
- pomocna podczas czytania małego druku
- solidnie wykonana
- z grubą szklaną soczewką
- średnica lupy wynosi 80 mm
- całkowita długość to 16, 5 cmNiedro