Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Filtr do maski antysmogowej dla dorosłych

Prezentujemy filtr do maski antysmogowej dla dorosłych. Jest to produkt dobrej jakości, który spełnia funkcje ochronne przed licznymi zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu. Filtr skutecznie chroni przed wnikaniem do dróg oddechowych smogu, pyłu, aerozoli atmosferycznych, dwutlenku siarki, dwutlenku azotu, tlenku węgla, benzeneu, metali ciężkich ozonu. Filtr również bardzo dobrze chroni przed kurzem, pyłkami roślinnymi oraz wirusami. Filtr jest elementem wymiennym w masce antysmogowej, po upływie odpowiedniego czasu podanego przez producenta należy go wymienić na nowy, aby nadal mógł spełniać funkcję ochronną.

Filtr posiada system 6 warstwowej filtracji, w tym dwie warstwy z węglem aktywnym. Uniwersalny rozmiar, którego wymiary wynoszą 10 cm x 7 cm, pasuje do większości masek antysmogowych dostępnych na polskim rynku. Również w naszym medycznym sklepie istnieje możliwość zakupienia maski antysmogowej dla dorosłych, do której pasuje ten model filtra. Filtr do masek gwarantuje bardzo wysoki poziom filtracji. Warto pamiętać, iż filtry zastosowane w maskach antysmogowych zapobiegają przed dostawaniem się do płuc niebezpiecznych substancji, które bardzo często powodują stany chorobowe dróg oddechowych i nie tylko.

Stosowanie masek antysmogowych zaleca się wszystkim, którzy mieszkają na terenach najbardziej zanieczyszczonych, gdzie przekroczone są dopuszczalne normy zanieczyszczenia. Warto pamiętać, że najbardziej narażonymi na działanie smogu i innych niebezpiecznych czynników występujących w powietrzu są dzieci i osoby w podeszłym wieku. Dlatego warto zainwestować w maski antysmogowe zwłaszcza, zimą i jesienią, kiedy w sezonie grzewczym wzrasta poziom zanieczyszczenia powietrza. Z kolei latem maski uchronią nas przed kurzem jak i również  pyłkami roślin, zwłaszcza bardzo polecane dla alergików. W naszej ofercie również maski anstysmogowe i filtry dla dzieci.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- filtr antysmogowy dobrej jakości
- doskonale chroni przed zanieczyszczeniami powietrza: smogiem, aerozolami atmosferycznymi (PM10 I PM2.5), dwutlenkiem siarki (SO2), dwutlenkiem azotu(NO2), tlenkiem węgla (CO), benzenem (C6H6), metalami ciężkimi, ozonem
- filtr spełnia również ochronę przed alergenami, kurzem, pyłkami roślin oraz firusami
- rozmiar uniwersalny: 10 cm x 7 cm
- filtry zapobiegają przed dostawaniem się niebezpiecznych substancji do płuc filtr wymienny
- posiada system 6 warstwowej filtracji, w tym 2 warstwy z węglem aktywnym
- gwarantuje wysoką skuteczność filtracji
- rozmiar uniwersalny pasuje do większości masek dostępnych na rynku
- filtr zapakowane w folię.