Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Filtry do maski antysmogowej dla dzieci

Maski antysmogowe to specjalistyczne produkty, które mają za zadanie chronić przed niebezpiecznymi zanieczyszczeniami powietrza, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, a szczególnie dzieci. Bo to właśnie one są najbardziej zagrożone powikłaniami i chorobami związanymi z zanieczyszczeniem powietrza jak np. astma, przewlekłe zapalenie oskrzeli, niwydolność oddechową, paraliż układu krwionośnego, obturacyjną chorobę płuc jak i również wiele innych dolegliwości.

Dlatego warto stosować maski antysmogowe, które w dużym stopniu pozwolą uchronić dzieci i osoby dorosłe przed działaniem szkodliwych pyłów i substancji. Aby maska spełniała swoje funkcje ochronne, co pewien czas zaleca się wymianę filtra, która zależy od zaleceń producenta jak i również zanieczyszczenia miejsca, w którym przebywamy. Filtr, który prezentujemy przystosowany jest do masek antysmogowych dla dzieci. Ten rodzaj filtra chroni przed takimi zanieczyszczeniami jak: smog, aerozole atmosferyczne, dwutlenek siarki, dwutlenek azotu, tlenek węgla, benzenen, metale ciężkie, ozon, alergeny, kurz, pyłki roślin, wirusy.

Są to najczęściej występujące w powietrzu szkodliwe czynniki, które mają wpływ na choroby dróg oddechowych i liczne alergie. Warto chronić siebie i swoich najbliższych przed ich działaniem. Szczególnie, kiedy mieszka się w miejscach gdzie zanieczyszczenie przekracza dopuszczalne normy oraz jesienią i zimą, wówczas stężenie niebezpiecznych substancji jest większe niż w porach letnich. Filtr niewielkich rozmiarów pasuje do większości masek antysmogowych dla dzieci. Do tego modelu posiadamy również maskę antysmogową dla dzieci Panda. Rozmiar uniwersalny 10 cm x 7 cm. Zestaw zawiera 2 sztuki filtrów, zapakowanych w folię. Prezentowany przez nas produkt to dobrej jakości filtr do maski antysmogowej w korzystnej ofercie cenowej. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- filtr dobrej jakości
- doskonale chroni przed zanieczyszczeniami powietrza: smogiem, aerozolami atmosferycznymi (PM10 I PM2.5), dwutlenkiem siarki (SO2), dwutlenkiem azotu(NO2), tlenkiem węgla (CO), benzenem (C6H6)
- spełnia ochronę również przed metalami ciężkimi oraz  ozonem

- doskonale chroni przed: alergenami, kurzem, pyłkami roślin oraz wirusami
- rozmiar uniwersalny: 10 cm x 7 cm
- odpowiedni również dla masek dziecięcych "Panda", które można zakupić w naszym sklepie

- filtry zapobiegają przed dostawaniem się niebezpiecznych substancji do płuc
- filtr wymienny
- opakowanie zawiera 2 sztuki filtrów
- filtry antysmogowe zakowane w folię