Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

But ogrzewający obydwie stopy jednocześnie.

Prezentowany but grzewczy Herdegen to idealna propozycja na jesienne i zimowe wieczory dla osób, które mają słabe krążenie krwi i bardzo często marzną w stopy. Buty mogą być stosowane każdą porą, kiedy jest nam zimno. Buty oprócz funkcji grzewczej usprawniają cyrkulację krwi wzmacniając proces krążenia. Zastosowanie obuwia pozwala również pozbyć się uczucia bólu i zmęczenia. Jest to doskonały sposób na dogłębny relaks i pozbycie się stresu.But grzejący jest pewnego rodzaju formą terapii wykorzystującej ciepło. But bardzo dobry dla osób, które mają problemy z bezsennością, jego ciepło pozwala na dogłębne rozluźnienie mięśni i ułatwia zasypianie.

But elektryczny o dużej powierzchni wygodnie zmieści dwie stopy. But wykonany został z trwałego tworzywa od wewnątrz bardzo miękki materiał, który delikatnie otula stopy. Rozmiar buta grzewczego wynosi: 30 x 26,5 x 20,5 cm, będzie idealny zarówno dla mniejszych jak i większych stóp. But grzejący posiada wygodną regulację temperatury 27°C I 40°C. Sterowanie odbywa się na pilocie znajdującym się na przewodzie zasilającym tuż przy ręce. Moc buta 50 W zużywa niewielką ilość energii bardzo szybko się nagrzewa. Dodatkowym atutem jest automatyczne wyłączanie, które pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa w przypadku np. zaspania. But grzejący bardzo lekki jego waga wynosi 540 g. Pokrowiec obuwia można ściągać i prać w określonej przez producenta temperaturze ok. 40 stopni Celsjusza.

Dzięki takiej opcji produkt można łatwiej utrzymać w czystości i cieszyć się nim przez długi czas. But przeznaczony dla każdego zwłaszcza osób starszych o słabym krążeniu. Może to być idealny pomysł na prezent. But grzejący na stopy bardzo dobrze się prezentuje estetycznie wykonany. Na produkt otrzymują Państwo 12 miesięcy gwarancji. Dokładne użytkowanie obuwia znajdą Państwo w instrukcji obsługi dołączonej do opakowania. W naszej ofercie posiadamy również inne produkty grzejące jak np. poduszki czy koce grzewcze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- but grzejący Herdegen umożliwia ogrzewanie obydwu stóp jednocześnie
- pozwala na ogrzanie stóp i całego ciała
- polecany dla wszystkich, m. in. dla osób mających problemy z krążeniem
- usprawnia cyrkulację krwi
- pozwala uśmierzyć ból i pozbyć się zmęczenia
- polecany dla osób cierpiących na bezsenność
- przyczynia się do zmniejszenia napięcia i stresu
- posiada zdejmowany pokrowiec, który należy prać w temp. 40 °C
- posiada 2 stopnie regulacji temperatury 27°C i 40°C
- wykonane z miękkiego materiału
- anatomiczny kształt buta
- rozmiar buta: 30 x 26,5 x 20,5 cm, pozwalający na dopasowanie się do stóp większych jak i mniejszych
- niewielka waga obuwia 540 g
- gwarancja na produkt 12 miesięcy

punktor  INFORMACJE TECHNICZNE: 

- but elektryczny ogrzewający 
- regulacja 2 stopniowa
- zakres temperatury: 27°C i 40°C
- wymiary obuwia: 30 x 26,5 x 20,5 cm
- ciężar buta: 540 g
- okres gwarancyjny: 12 miesięcy
- automatyczny wyłącznik
- marka: francuska Herdegen