Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tani aparat do ćwiczeń oddechowych

Aparat do ćwiczeń oddechu to specjalistyczny asortyment medyczny przeznaczony jak sama nazwa wskazuje do ćwiczeń oddechu. W jakim celu stosuje się tego typu aparaty? Przede wszystkim za pomocą tego rodzaju niewielkiego urządzenia ćwiczy się oddech prowadząc do poszerzenia pęcherzyków płucnych oraz zwiększenia przepływu oddechowego. Polecany dla osób z fizjopatologią dróg oddechowych jak i również jako środek zapobiegający komplikacji pooperacyjnej dróg oddechowych jak np. niedodma, zapalenie płuc czy zaburzenia pulmonologiczne.

Warto zaznaczyć, iż systematyczne wykonywanie ćwiczeń przy pomocy tego aparatu dobroczynnie wpływa na cały organizm, pozwala go natlenić, ułatwia odkrztuszanie śluzu, ogranicza ryzyko powstawania ponownych infekcji, pozwala również skrócić pobyt pacjenta w szpitalu. Aparat oddechowy polecany również dla osób z POChP - Przewlekłą Obturacyjną Chorobą Płuc, COPD - Chronicle Obstructive Pulmonary Disease). Aparat o specjalistycznej konstrukcji wykonany z trzech komór. Wskazuje objętość wydychanego powietrza za pomocą 3 kulek pokazujących przepływ. Podziałka odpowiednio obrazuje zakres poszczególnych wartości: 600, 900 1200 cm³.

Urządzenie do ćwiczeń oddechu jest bardzo łatwe w zastosowaniu, ćwiczenia powinny być odpowiednio dobrane przez lekarza prowadzącego. Aparat tego typu pozwala zredukować dolegliwości bólowe, zwiększając przy tym pojemność płuc. Systematyczne stosowanie aparatu zgodnie z zaleceniami lekarza pozwala na lepsze samopoczucie pacjenta i łatwiejsze oddychanie. Siprometr polecany do zastosowania w placówkach medycznych, zakładach opieki zdrowotnej, bardzo dobry do ćwiczeń oddechu w domowym zaciszu. W naszej ofercie znajdą Państwo również inny asortyment medyczny do wszechstronnego zastosowania. Zapraszamy do obejrzenia oferty.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- aparat do ćwiczeń oddechowych
- bardzo łatwy w zastosowaniu 
- za pomocą ćwiczeń tego typu aparatem można zwiększyć pojemność płuc, zwiększyć wentylację organizmu
- powszechnie stosowane przez osoby z POChP
- bardzo dobry w rehabilitacji osób mających kłopoty z oddychaniem, przy bolesnych oddechach, dla osób po przebytych operacjach
- zapewniają łatwiejsze oddychanie i lepsze samopoczucie
- minimalizują symptomy towarzyszące chorobom płuc
- niekiedy pozwala skrócić czas pobytu w szpitalu
- wskazują objętość za pomocą 3 kulek
- podziałka obrazująca zakres poszczególnych wartości
- aparat polecany do zastosowania w szpitalach, zakładach opieki, w warunkach domowych
- urządzenie łatwe w obsłudze

Napisz opinię
2021-02-24 09:13:43 - 

Dobra jakość, niska cena. Jestem zadowolony.