Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobra lampa na podczerwień na różnego rodzaju schorzenia

Lampa lecznicza VITAMMY Flare 1 to nowoczesne urządzenie stosowane w terapii wielu schorzeń. Lampa przynosi bardzo dobre efekty przyspieszając leczenie, łagodząc bóle również migrenowe, zmniejszając napięcia mięśni, pobudzając procesy metaboliczne. Lampa wykorzystuje fale promieniowania do naświetlania naszego ciała. Urządzenie przekazuje ciału energię cieplną wnikającą w poszczególne części ciała, na które nakierowana została lampa. Naświetlenie pozytywnie wpływa na ukrwienie, co z kolei wzmacnia efekt leczniczy chorych miejsc.

Nagrzewanie pozwala również poprawić krążenie limfy, dzięki temu z organizmu usuwa się więcej toksyn a zmienione chorobowo miejsca są lepiej dotlenione, co również przyspiesza efekt gojenia się. Lampa podczerwieni lecznicza posiada regulowany kont nachylenia, co pozwala na wygodne nakierowanie jej na poszczególne części ciała. Sposób użytkowania: podczas nagrzewania należy ustawić promiennik w odległości minimum 60 cm. Zakres naświetlania falami od 780 – 1500 nm. W przypadku zastosowania lampy na twarz zaleca naświetlać się nie dłużej niż 12 minut, przy zamkniętych oczach przez cały czas trwania zabiegu. Przy czym należy pamiętać aby stale monitorować czas naświetlnia i jego natężenie. W przypadku nadwrażliwości na promieniowanie lub występowania zmian skórnych przerwać zabieg.

Lampa może być pomocna na szereg schorzeń m.in. stany zapalne stawów i tkanek okołostawowych, trudno gojące się rany i uszkodzenia skóry, dyskopatie, zespoły bólowe kręgosłupa, nerwobóle i mięśniobóle, stany po urazach narządu ruchu, trądzik pospolity, czyraki, odleżyny, odmrożenia, zapalenie zatok czołowych, szczękowych, nosowych, porażenie nerwu twarzowego, blizny; stany po operacjach lub zabiegach chirurgicznych, zapalenie przymaciczne, oparzenia fotochemiczne. Promiennik to bardzo dobry i sprawdzony sprzęt medyczny renomowanej marki GE o mocy 100W. W naszej ofercie posiadamy również lampę do naświetlania o większej mocy 150W. Lampa objęta gwarancją 24 miesięcy. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- lampa lecznicza na podczerwień VITAMMY Flare 1
- stosowana w przypadku wielu schorzeń m.in.: stany zapalne stawów i tkanek okołostawowych, trudno gojące się rany i uszkodzenia skóry, dyskopatie
- bardzo dobrze działa na zespoły bólowe kręgosłupa, nerwobóle i mięśniobóle, stany po urazach narządu ruchu, trądzik pospolity, czyrak, odleżyny, odmrożenia, zapalenie zatok czołowych, szczękowych, nosowych, porażenie nerwu twarzowego
- zmniejsza blizny, stany po operacjach lub zabiegach chirurgicznych
- pomocna na zapalenie przymaciczne, oparzenia fotochemiczne
- przynosi bardzo dobre efekty lecznicze przyspiesza gojenie się ran, łagodzi bóle również migrenowe
- zmniejsza napięcie mięśni, pobudza proces metaboliczny
- pozytywnie wpływa na ukrwienie
- lampa pozwala pozbyć się toksyn z organizmu, dotlenia zmienione chorobowo miejsca
- zakres naświetlania falami od 780 – 1500 nm

punktor  INFORMACJE TECHNICZNE:

- rodzaj lampy: na podczerwień 
- żarówka marki GE: 100W
- zakres naświetlania: 780 -1500 nm
- marka: VITAMMY Flare 5
- moc: 230 V, 50Hz
- gwarancja producenta: 24 miesiące
- pobór mocy: 230 V 
- kolor: biały

Napisz opinię
2020-03-16 15:24:13 - 

Lampę używam od kilku miesięcy głównie na moje zmiany reumatyczne i pomaga bardzo, przynajmniej mogę spać bez bólu

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: