Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy lampa lecznicza na podczerwień

Lampa na podczerwień to nowoczesne urządzenie, które w procesie leczenia wykorzystuje fale podczerwieni. Lampa cieplna zapewnia szeroki wachlarz możliwości leczniczych dla każdego. Pomocna może być przy dolegliwościach reumatycznych między innymi takich jak choroby mięśni i stawów w każdym wieku. Odpowiednia również na bóle związane z kręgosłupem: bóle pleców, krzyża, sztywność szyi, zmiany w stawach, sztywność ramion. Bardzo dobrze sprawdzi się również w bólach stawowych i biodrowych, kolanowych. Za pomocą lampy możemy leczyć przeziębienia np. alergie, katar, zapalenia zatok i innych narządów. Przy pomocy lampy możemy także zmniejszyć bóle migrenowe w niektórych przypadkach wyeliminować je całkowicie. 

Zastosowanie lampy pozwala również pozytywnie wpłynąć na cały organizm naturalnie wzmacniając jego oczyszczanie poprzez usuwanie toksyn, pozwala również pobudzić procesy metaboliczne. Stosowanie tego rodzaju lampy na podczerwień przyczynia się do zmniejszenia blizn, stanów po operacjach czy zabiegach chirurgicznych. Lampa cieplna polecana jest także w zabiegach kosmetycznych na twarz. Jej zastosowanie pozwala na lepsze ukrwienie skóry. Przy pomocy lamy możemy dokładnie oczyścić skórę i usunąć obumarłe komórki nabłonkowe, dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna. W przypadku zastosowania lampy na twarz należy dokładnie pilnować czasu jej działania i przy wystąpieniu podrażnień zrezygnować z zabiegu.

Promiennik GE działa na zasadzie promieni podczerwieni, które wnikają w nasze ciało, wytwarzając energię cieplną, która pozwala na szeroki zakres działań leczniczych w organizmie. Lampa na podczerwień wygodna i łatwa w zastosowaniu. Jej konstrukcja pozwala na różne poziomy nachylenia, dzięki temu możemy nachylić ją pod różnym kontem w zależności od zastosowania na poszczególne części ciała. Lampa wyposażona w żarówkę o mocy 150W, zasilanie 230V. Fale promieniowania o długości: 780 do 1500 nm. Produkt objęty dwuletnią gwarancją producenta. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją obsługi dołączoną do zestawu. W zestawie z żarówką. W naszej ofercie posiadamy również lampę leczniczą o mocy 100 W oraz inny asortyment medyczny. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- lampa na podczerwień Vitammy 150W
- stosowana w wielu dolegliwościach miedzy innymi na: stany zapalne stawów i tkanek okołostawowych, trudno gojące się rany i uszkodzenia skóry, dyskopatie
- bardzo dobrze sprawdza się na zespoły bólowe kręgosłupa, nerwobóle i mięśniobóle, stany po urazach narządu ruchu, trądzik pospolity, czyrak, odleżyny, odmrożenia, zapalenie zatok czołowych, szczękowych, nosowych, porażenie nerwu twarzowego
- pozwala zmniejszyć blizny, stany po operacjach czy zabiegach
- pomocna na zapalenie przymaciczne, oparzenia fotochemiczne
- przynosi bardzo dobre efekty lecznicze, przyspiesza gojenie się ran, łagodzi bóle również migrenowe
- zmniejsza napięcie mięśni, pobudza proces metaboliczny
- pozytywnie wpływa na ukrwienie całego organizmu
- lampa pozwala pozbyć się toksyn z organizmu
- posiada regulowany kont nachylenia
- fale promieniowania o długości: 780 do 1500 nm
- produkt objęty 2 letnią gwarancją

punktor  INFORMACJE TECHNICZNE:

- rodzaj lampy: na podczerwień 
- model Vitammy Flare
- regulacja nachylenia: tak
- promieniowanie: 780 - 1500 nm
- moc żarówki: 150 W
- okres gwarancji: 2 lata
- typ zasilania: z sieci 230 V

Napisz opinię
2020-03-18 15:36:31 - 

Nie wiem jak na inne schorzenia ale na ból stawów u mnie sprawdza się bardzo dobrze.

2020-11-05 14:24:18 - 

Lampa działa żarówka dobrze grzeje więc nie mam na co narzekać

2022-01-10 13:47:03 - 

stosuje przy bólach krzyzowych i ja na razie funkcjonuje bez tabletek.