Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry elektrostymulator mięśni

Elektrostymulator Vitammy Ice to nowoczesne urządzenie przeznaczone do stymulacji mięśni. Co raz bardziej popularne na polskim rynku wśród sportowców, znanych osób oraz zwykłych ludzi dbających o swoje zdrowie. Elektrostymulator najczęściej polecany w masażu doskonale relaksuje mięśnie, dla sportowców w regeneracji, również wykorzystywany w rehabilitacji w niektórych schorzeniach, pomocny może być także dla osób w okresie rekonwalescencji. Vitammy Ice to nowoczesne urządzenie, które może być stosowane w profesjonalnych warunkach jak i również w domowym zaciszu. Ważne aby przed zastosowaniem dokładnie przeczytać instrukcję obsługi i zastosować się do niej, również wykluczyć przeciwwskazania do stosowania urządzenia.

Elektrostymulator do mięśni Vitammy Ice został wyposażony w 5 trybów pracy: automatyczny, stawianie baniek, ugniatanie, naciskanie, masaż. Tryby można zmieniać i dobrać do indywidualnych potrzeb. Urządzenie wyposażone zostało w wyraźny wyświetlacz pozwalający na odczyt informacji dotyczący czasu trwania programu oraz poziomu intensywności impulsów. Maksymalny czas trwania programu 15 minut. Poziomy intensywności w skali od 1 do 16, 1 najmniejszy 16 największy. Elektrostymulator łatwy w obsłudze obsługiwany za pomocą przycisków: + / -. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów dzięki temu pozwala na umieszczenie go w torebce, plecaku.

Urządzenie stymulujące mięśnie pomocne może być między innymi: na bóle krzyża, kończyn, kolan, barku itp. Odpowiedni w wielu schorzeniach jak np. zwyrodnienia kręgów szyjnych, napięcia mięśniowe, lędźwiowe, przy dyskopatii, rwie kulszowej itp. W zestawie z elektrostymulatorem Vitammy Ice znajdują się dwie elektrody, przewody do elektrod, karta gwarancyjna, instrukcja obsługi w języku polskim. Elektrody posiadają określoną żywotność i należą do asortymentu wymiennego, który również mogą zakupić Państwo w naszym sklepie. Produkt objęty 2 letnią gwarancją od producenta.

Masaż z użyciem stymulatora

- Stymulacja TENS przezskórna stymulacja nerwów powoli pozbyć się dolegliwości bólowych. W tym celu diody należy umieścić w obszarze, w którym występuje ból.
- Stymulacja EMS przezskórna stymulacja mięśni w zależności od indywidualnej potrzeby np. jako zwykły masaż relaksacyjny, stymulacja, regeneracja. Diody należy umieścić w miejscu występowania bólu oraz na jego końcach.

Elektrostymulator pomocny na:

- Różne rodzaje bóli: pleców, karku, krzyża, kończyn, stawów, mięśni, kolana, łokcia, barku, nadgarstka, pięty, stopy, itp.
- Liczne schorzenia: zwyrodnienie kręgów szyjnych, rozrost kości, napięcie mięśni lędźwiowych, dyskopatia lędźwiowa, rwa kulszowa, martwica głowy kości udowej, reumatyzm i reumatoidalne zapalenie stawów, wapniejące zapalenie ścięgna barku, zwichnięcia, bóle nóg.
- W regeneracji: organizmu, zmęczonych mięśni, uszkodzonych mięśni, leczenie bezsenności, itp.
- Choroby układu nerwowego: następstwa udaru, porażenie połowicze, drętwienie rąk i nóg, nerwoból nerwu trójdzielnego.
- Kosmetyce: utrata wagi, usunięcie trądziku
- W treningu: poprawa kondycji i regeneracja mięśni

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- elektrostymulator Vitammy Ice
- przeznaczony do elektrostymulacji mięśni
- pomocny na różne bóle, schorzenia
- wykazuje doskonałe działanie regeneracyjne, kosmetyczne
- odpowiedni w poprawie kondycji
- wyposażony w 5 trybów pracy: automatyczny, stawianie baniek, ugniatanie, naciskanie, masaż
- maksymalny czas trwania programu 15 minut
- intensywność w skali od 1 do 16
- urządzenie bardzo łatwe w obsłudze
- niewielkie rozmiary pozwalają mieć go zawsze przy sobie w torebce, plecaku
- w komplecie: 2 sztuki elektrod z przewodami

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- model: elektrostymulator: Vitammy Ice
-
liczba kanałów: 1 
- tryby działania: 5
- poziomy intensywności: 1-16
- częstotliwość impulsów: 1Hz ~1000 Hz
- zakres impulsów: 20 μ s~400μs
- impedancja: 500 Ω
- dokładność: ± 10%
- okres gwarancyjny: 2 lata
- max. czas trwania programu 15 minut
- gabaryt wielkościowy: 100 x 68 x 26 mm
- średni czas pracy elektrod: około 80 sesji zabiegowych po 15 minut

Napisz opinię
2020-05-26 15:15:20 - 

wszesniej chodzilam na takie zabiegi do mojego salonu masazu jednak sytuacja zmusiła mnie do zaprzestania i zakupienia elektrostymulatora. Przyznam szczerze ze nie widzę większej różnicy miedzy tym w salonie a tym. chyba już przy tym zostane

2020-11-02 12:02:47 - 

Jak dla mnie za taką cenę to na prawdę dobry elektrostymulator działa bez zarzutów.