loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Elektrody do elektrostymulatora Vitammy ICE (5 par)
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:27,00 PLN
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy Państwu również:
  • Opis produktu

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre elektrody do elektrostymulatora Vitammy ICE

Nowoczesne elektrody dedykowane do elektrostymulatora mięśni o nazwie Vitammy Ice. Elektrody należą do specjalistycznego sprzętu medycznego dedykowane do elektrostymulatora mięśni stosowanego w profesjonalnych warunkach jak i również w domu. Elektrostymulatory to urządzenia przeznaczone głównie do stymulacji mięśni w masażu, regeneracji, rehabilitacji przy różnego rodzaju jednostkach chorobowych.

Zabiegi z elektrostymulatorem są co raz bardziej popularne w salonach masażu wśród sportowców, celebrytów, jak i również zwykłych osób dbających o swoje zdrowie. Elektrody Vitammy Ice są wymiennym asortymentem z określoną żywotnością. Prezentowane elektrody zostały solidnie wykonane z miękkiego i bardzo elastycznego materiału, który doskonale dopasowuje się do ciała. Delikatna struktura nie wywołuje podrażnień nawet u osób z wrażliwą skórą. Żywotność elektrody wystarcza na około 80 zabiegów po 15 minut.

Elektrody można stosować na powierzchni całego ciała, najczęściej umieszczane na łydkach, plecach, ramionach, brzuchu itp. W jednym opakowaniu mieści się 5 par elektrod. Elektrody stymulujące mięśnie w kolorze białym z niebieskim napisem. Przeznaczone do zastosowania z odpowiednimi urządzeniami. W naszej ofercie posiadamy również elektrostymulator do, którego dedykowane są elektrody oraz inny bogaty asortyment medyczny. Przed zastosowaniem elektrod należy zapoznać się z instrukcją obsługi dołączoną do opakowania. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- elektrody do elektrostymulatora Vitammy ICE
- wykonane z dobrej jakości elastycznego materiału dopasowującego się do ciała
- elektrody przeznaczone do stymulacji mięśni w masażu, rehabilitacji
- charakteryzują się długą żywotnością, aż do około 80 zabiegów po 15 minut
- delikatna struktura materiału nie wywołuje podrażnień
- należą do asortymentu wymiennego
- w opakowaniu 5 par elektrod


Polecamy Państwu również: