Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości pedometr Rossmax PA-S20

Zwiększa się świadomość jeżeli chodzi o zastosowanie codziennej dawki ruchu, która pozytywnie wpływa na nasz organizm, zapobiega rozwojowi niektórych chorób i wydłuża życie. Dlatego też coraz więcej ludzi biega czy chodzi również uprawia inne dyscypliny sportowe. Dla osób, które wybrały chodzenie jako główną aktywność fizyczną polecamy krokomierz – pedometr do mierzenia kroków. Dzięki jego użyciu wiemy ile kroków wykonaliśmy i ile kalorii zostało spalonych. Co pozwala na monitorowanie codziennej aktywności i zwiększa motywację do dalszych ćwiczeń. 

Powszechnie przyjęło się że już zrobienie 10 000 kroków pozytywnie wpływa na nasz organizm i wygląd sylwetki, co potwierdzają również Światowa Organizacja Zdrowia - WHO. Krokomierz to niezwykle poręczne i niewielkie urządzenie, które można zmieścić w małej kieszeni bez konieczności noszenia większych sprzętów czy telefonów, które są zbyt duże i niewygodne. Pedometr do chodzenia wyposażony został również w klips, który pozwala na wygodne doczepienie go do spodni, kieszeni itp. Urządzenie posiada technologię 3 osiową X,Y,Z – trójwymiarową oś współrzędną do określenia kalkulacji aktywności fizycznej. Dokładność pomiarów kroków wynosi ±5%.

Krokomierz Rossmax PA- S20 z wyświetlanym na monitorze symbolem informującym użytkownika o konieczności wymiany baterii. Zasilany na baterię litową, żywotność baterii na ok. 6 miesięcy w przypadku używania sprzętu około 2 godzin dziennie po około 10.000 dziennie. Sprzęt objęty 2 letnią gwarancję od producenta. Pedometr to specjalistyczne urządzenie dla wszystkich osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie wykorzystując codzienną aktywność fizyczną w postaci ruchu. Przed zastosowaniem należy się zapoznać z dołączoną do zestawu instrukcją obsługi. W zestawie znajdziemy monitor aktywności – pedometr, baterię CR3032, pasek z klipsem, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- pedometr – krokomierz do mierzenia ilości kroków
- pozwala zmierzyć spaloną ilość kalorii
- monitorowanie wyników w pedometrze motywuje do dalszej aktywności
- mały rozmiar można zmieścić go wszędzie
- symbol informujący o konieczności wymiany baterii
- zasilanie bateria litowa, 3 V, CR2032 
- 3 osie x, y, z
- wyposażony w wygodny klips

punktor  DODATKOWE INFORMACJE:

- pedometr elektroniczny
- pomiar w zakresach: kroki: 0-99999 steps, kalorie: 0-9999 kcal, dystans: 0.0-999.9 km
- dokładność pomiarowa kroki: ±5%.
- warunki pracy: temperatura: -10-40 C, wilgotność: 30-85% RH
- technologia: 3 osiowa x, y, z
- wymiary urządzenia: 77.4 mm x 36.0 mm x 11.4 mm
- typ zasilania: bateria litowa, 3 V, CR2032
- żywotność baterii: ok. 6 miesięcy w przepadku używania ok. 2 godzin dziennie, po około 10.000 dziennie również w zależności od producenta baterii
- masa jednostkowa: 27.5 g
- okres gwarancji: 2 lata