Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobre kijki do trekkingu

Kije trekkingowe to popularny rodzaj przyrządów do ćwiczeń. Najczęściej stosowane podczas aktywności fizycznej w chodzeniu. Kijki doskonale sprawdzają się w czasie zwykłego chodzenia po płaskim terenie, również idealne w terenie górzystym. Zastosowanie kijów przy chodzeniu pozwala na efektywniejsze ćwiczenia całego ciała zarówno nóg jak i rąk. Co istotne to chodzenie z kijkami pozwala odciążyć stawy kolanowe, rozluźnić mięśnie obręczy barkowej. Dodatkowo systematyczne marsze z kijami pozwalają poprawić postawę, łagodząc bóle kręgosłupa. Marsze z kijkami poprawiają również ogólną wydolność organizmu, wzmacniają serce, redukują zbyt wysokie ciśnienie jak i również pozwalają zrzucić zbędne kilogramy.

Jest to doskonałe urozmaicenie codziennych spacerów, marszów polecane dla osób w każdym wieku młodszych i starszych użytkowników. Bardzo pomocne podczas aktywności fizycznej dla seniorów, gdyż zwiększają bezpieczeństwo przy poruszaniu się ograniczając potknięcia. Kijki do chodzenia posiadają specjalistyczny system amortyzujący wstrząsy, co pozwala na użycie ich na twardych powierzchniach również górzystych. System amortyzacji wyposażony również w blokadę Anti-shock. Składana konstrukcja kijów ułatwia ich transportowanie.

Posiadają wyprofilowane rączki plastikowo korkowe z gumami pozwalające na wygodne trzymanie w dłoni. Kije charakteryzuje nowoczesny wygląd, wykonane zostały z trwałego materiału aluminiowego. Kije Nordick Walking posiadają 3 stopniową skalę regulacji, więc bez problemu każdy z Państwa może dopasować je do swoich rozmiarów. Do zestawu dołączono pokrowiec,dzięki któremu kije można zabrać wszędzie. W zestawie znajdziemy także 2 różne zestawy nóżek zwykłe oraz tzw. "buciki", które można dostosować do różnych powierzchni.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- dobrej jakości kijki do chodzenia
- przeznaczone do aktywności fizycznej chodzenie, marsze
- zapewniają efektywniejszy trening angażująć różne części ciała
- powstały z trwałego aluminium
- do chodzenia po płaskim i górzystym terenie
- z systemem amortyzacji i blokadą Anti-shock
- rączki plastikowo korkowe z gumą
- 3 stopniowa skala regulacji
- 2 zestawy nóżek 
- w komplecie pokrowiec 

Napisz opinię
2020-01-08 12:06:34 - 

Wszystko ok

2020-04-21 13:06:20 - 

Kijki bardzo stabilne, amortyzujące, ułatwiają chodzenie. Polecam Marek

2020-11-05 14:39:05 - 

mocne i wytrzymałe dobrze się chodzi