Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy oczyszczacz powietrza ORO-MED 

Czyste i świeże powietrze to podstawa dobrego samopoczucia każdego z nas. Jednak pomieszczenia, w których przebywamy na co dzień nie zawsze spełniają te wymagania, w otoczeniu jest mnóstwo kurzu, alergenów, pyłków, pyłów i innych zanieczyszczeń, które wpływają na nasze samopoczucie. Zwłaszcza osób mających alergię na różne alergeny. Dlatego dla wszystkich osób, które chcą poprawić jakość życia poprze skuteczne oczyszczanie powietrza polecamy bardzo dobry oczyszczacz powietrza ORO-MED ORO-AIR PURIFIER CLASSIC od polskiego producenta, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Jest to wysokiej klasy urządzenie z innowacyjnym systemem filtracji – filtr HEPA i filtr węglowy 2 w 1. Filtracja ORO-AIR PURIFIER CLASSIC zatrzymuje do 99,9% zanieczyszczeń powietrza w tym: alergeny, pyłki, kurz, VOC - lotne związki organiczne, pyły zawieszone - PM 2,5 ; PM10 oraz nieprzyjemne zapachy.

Jest to jeden z lepszych oczyszczaczy powietrza w tym przedziale cenowym. Posiada bardzo dużą skuteczność wychwytywania cząstek o wielkości 0,3 mikrometra, 1/800 grubości ludzkiego włosa. Dodatkowo urządzenie posiada miernik jakości powietrza, co pozwala na dostosowanie trybu pracy do warunków panujących w pomieszczeniu. Oczyszczacz powietrza został wyposażony w jonizator, który pozwala uwolnić elektrony do przepływającego powietrza. Jonizator pozwala na wyłapywanie kurzu, dymu papierosowego, alergenów zatrzymując go w filtrze, co jeszcze bardziej uskutecznia oczyszczanie powietrza. Dodatkowo jonizacja powietrza ma bardzo duże znaczenie na poprawę zdrowia eliminując z otoczenia bakterie, wirusy, zarodniki, pleśń, grzyby pozwala również usunąć nieprzyjemne zapachy z otoczenia. Urządzenie oczyszczające powietrze dedykowane na powierzchnie o wielkości metrażu do 25 m2, zapewnia bardzo dobrą jakość powietrza.

Urządzenie posiada bezpieczny system, który sygnalizuje o przegrzaniu się. Można dostosować oczyszczacz do indywidualnych potrzeb włączając tryb automatyczny, tryb sleeping oraz nocny. Dodatkowym atutem jest zastosowanie nowoczesnego panelu dotykowego. Elegancki wygląd dopasuje się do każdego pomieszczenia. Przenośny oczyszczacz powietrza niewielkich rozmiarów zajmuje mało miejsca. Dedykowany do użytku domowego, biurowego, szkolnego, można go stosować wszędzie.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- nowoczesny oczyszczacz powietrza ORO-MED ORO-AIR PURIFIER CLASSIC
- urządzenie posiada innowacyjny system filtracji ORO-AIR PURIFIER CLASSIC, który zatrzymuje do 99,9% zanieczyszczeń powietrza m.in.: alergeny, pyłki, kurz, VOC - lotne związki organiczne, pyły zawieszone -PM 2,5 ; PM10, nieprzyjemne zapachy
- wyposażony w nowoczesny system filtrów: HEPA i Węglowy 2w1
- skuteczność wychwytywania cząstek o wielkości 0,3 mikrometra, 1/800 grubości ludzkiego włosa
- miernik jakości powietrza automatycznie dostosowuje tryb pracy do warunków panujących w urządzeniu
- przeznaczony na metraż do 25 m2
- wyposażony w jonizator poprawiający jakość powietrza
- regulacja prędkości wentylatora
- 3 tryby pracy: automatyczny, sleeping, nocny
- wbudowany timer
- wyposażony w sygnalizator przegrzania
- nowoczesny panel dotykowy
- zabezpieczenie przed dziećmi
- niewielkie rozmiary pozwalają na umieszczenie go wszędzie

punktor SZCZEGÓŁY TECHNICZNE:

- model: Oro Air Purifier Classic
- powierzchnia oczyszczania: 25m2
- źródło zasilania: zasilacz sieciowy  110-220V
- moc pracy: 43 W
- typ filtra: HEPA H13, węglowy 2w1
- filtr HEPA: >=0,1 nm
- absorbcja węgla aktywowanego: 28 mr
- przepływ powietrza: 200 m³/h
- liczba anionów: 10 000 000 szt./cm³
- wbudowany zegar - timer: 1h/2h/3h/4h
- natężenie dźwięku urządzenia: ≤ 55 dB
- masa jednostkowa: 6,5 kg
- gabaryty wielkościowe: 330 x 200 x 550 mm
- dodatkowe funkcje: jonizacja, sygnalizator przegrzania
- okres gwarancyjny: 2 lata 

punktor SKŁAD ZESTAWU:

- oczyszczacz
- zestaw filtrów: 1 komplet
- instrukcja obsługi
- karta gwarancyjna

Napisz opinię
2020-05-25 16:33:04 - 

oczyszcza spełnia swoją funkcję rewelacyjnie widzę to juz po kilku dniach oddychanie lepsze, mniej ataków astmy, brak zatkanego nosa. Polecam wszystkim