Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Orginalne filtry do oczyszczacza powietrza Oromed Air Purifier Classic

W naszej ofercie sklepu medycznego posiadamy kilka modeli oczyszczaczy powietrza wśród nich jest Oromed Air Purifier Classic. Jedno z lepszych urządzeń do oczyszczania powietrza na rynku w tej klasie cenowej. Aby oczyszczacz działał prawidłowo i spełniał swoją funkcję musi mieć co jakiś czas wymieniane filtry, które z biegiem czasu i ilością nagromadzonych zanieczyszczeń przestają spełniać swoją funkcję oczyszczania. Należy pamiętać aby wymieniać filtry systematycznie w czasie określonym przez producenta. Jeżeli posiadają Państwo oczyszczacz powietrza Oromed Air Purifier Classic to w tej ofercie zakupią Państwo filtry do tego urządzenia.

Jest to orginalny filtr 2w1 hepa + wstępny. Filtr pozwala zatrzymać 99,97% zanieczyszczeń większych niż 0,3μm, w tym komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz większość wirusów. Dodatkowo filtruje powietrze przez pory wielkości 0,3μm. Jest to wysokiej jakości filtr, który również służy do dezynfekcji. W składzie filtru znajdziemy węgiel aktywowany, który skutecznie pochłania szkodliwe substancje z naszego otoczenia jak np. formaldehyd czy benzen oraz pozwala usunąć nieprzyjemny zapach. Z kolei zastosowany w filtrze nano katalizator – filtr katalityczny, którego budowa została oparta na technologii niskotemperaturowej nano-katalizatora, zapewnia nam skuteczne usuwanie pozostałych pyłków, kurzu bakterii oraz innych substancji chemicznych w końcowym procesie oczyszczania powietrza.

Warto zapewnić sobie i swojej rodzinie świeże i czyste powietrze w domu, dzięki temu lepiej będzie się nam oddychało ale również zmniejszy niektóre dolegliwości układu oddechowego a w przyszłości zapobiegnie innym dolegliwościom oddechowym. Stosowanie oczyszczaczy powietrza jest szczególnie istotne dla astmatyków czy alergików. Filtr Oromed Air Purifier Classic jest niewielkich rozmiarów wykonany został ze spiekanego szkła. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rodzaje filtrów do oczyszczaczy ale równie inhalatorów i innych urządzeń.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- wysokiej jakości filtr do oczyszczania powietrza 2w1 hepa + wstępny
- pozwala na skuteczne oczyszczanie zatrzymując 99,97% zanieczyszczeń większych niż 0,3μm, w tym komórki grzybów, pierwotniaków i bakterii oraz większość wirusów
- filtr posiada również działanie dezynfekujące
- został wykonany z szkła spiekanego
- filtracja powietrza przez pory wielkości 0,3μm
- zawiera w składzie węgiel aktywowany który skutecznie pochłania szkodliwe substancje
- z nano katalizatorem który w końcowym etapie usuwa pozostałe pyłki, kurz, bakterie i niektóre substancje chemiczne
- pozwala pozbyć się nieprzyjemnego zapachu

Napisz opinię
2020-05-22 14:56:33 - 

filtr bardo dobry wszystko przyszło bardzo szybko, fachowa obsługa w sklepie