Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tania szczotka do stóp z pumeksem

Szczotka z pumeksem to pomocniczy asortyment myjący dla osób, które pomimo pewnych ograniczeń ruchowych chcą w odpowiedni sposób zadbać o stan swoich stóp. Szczotka tego typu doskonale nadaje się dla osób, które przebyły operacje, zabiegi, mają urazy nie pozwalające im na schylanie się aby dokładnie umyć stopy. Bardzo dobrze sprawdza się u osób starszych, które z racji wieku również mają zaburzenia koordynacji ruchowej. Szczoteczka do stóp posiada formę klapka, do którego wsuwa się stopę i pociera nią a zastosowane w niej szczoteczki i pumeks spełniają funkcję myjącą.

Dodatkowo szczotka posiada specjalne przyssawki pozwalające na wygodne i bezpieczne umieszczenie jej pod prysznicem czy w wannie. Przyssawki zabezpieczają przed poślizgnięciem się. Klapek do mycia stóp posiada miękkie włosie w szczecinie znajduje się ponad 1000 włosów rozmieszczonych w części dolnej. Dodatkowo na pięty zastosowano pumeks, który pozwoli na dokładne usunięcie zrogowaciałego naskórka. Szczotka ma uniwersalny rozmiar pozwala na mycie jednej i drugiej stopy. Oprócz funkcji myjącej szczotka doskonale masuje stopy, co również ma działanie zdrowotne udrażniające limfę tym samym przyczyniające się do polepszenia krążenia.

Dla jeszcze większej wygody podczas mycia warto zastosować specjalne uchwyty pod prysznic i do wanny, które zwiększą poczucie bezpieczeństwa chorego. Szczoteczka do stóp może być doskonałym asortymentem myjącym dla każdego z nas. W naszej ofercie posiadamy również inne pomocnicze sprzęty dla osób z niepełnosprawnościami, które mają na celu ułatwienie korzystania z sanitariów. Rozmiar prezentowanej szczotki wynosi 28 x 14 x 10 cm.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- szczoteczka do stóp z pumeksem
- doskonale sprawdzi się dla osób z ograniczeniami ruchowymi
- można ją wykorzystywać na siedząco i stojąco
- zapewnia wygodne mycie stóp bez schylania się 
- wykonana na wzór klapka, dzięki temu zapewnia wygodę
- z przyssawkami pozwalającymi na przyssanie się do każdego podłoża
- przyssawki zapewniają większe bezpieczeństwo
- posiada pumeks
- w szczotce zastosowano ponad 1000 włosów dla efektywniejszego mycia
- szczotka spełnia funkcję masującą
- niewielki rozmiar 28 x 14 x 10 cm
- uniwersalna