Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Skuteczny metalowy grzebień na wszy

Wszy ludzkie to pasożyty które najczęściej atakują dzieci, a szczególnie te w wieku szkolnym czy przedszkolnym. Od wieków zmagamy się z tymi pasożytami i dzisiaj niestety nie jest inaczej. Jednak jest nam dużo łatwiej z tego względu, że na rynku pojawia się coraz więcej specjalistycznych preparatów i przyrządów jak np. kill lice. To nowoczesny rodzaj grzebyka stworzonego do wyczesywania wszów z głowy. Dzięki jego unikalnej konstrukcji można nim usunąć nawet najmniejsze wszy w 100 procentach.

Sposób zastosowania grzebienia jest bardzo łatwy w użytkowaniu wszy wyczesuje się jak zwykłym grzebieniem. Powinno wyczesywać się tak długo, aż nie zobaczymy na skórze głowy żadnych gnid. Dla ułatwienia i lepszego widzenia na powierzchni grzebyka zastosowano lupę, która powiększa gnidy. Wyczesywanie powinno odbywać się powoli z dużą dokładnością dzięki temu możemy całościowo pozbyć się pasożytów. Po każdorazowym usuwaniu gnid przyrząd na wszy należy zdezynfekować można to zrobić przy pomocy 70 procentowego alkoholu. 

Zastosowanie grzebyka pozwala nam uniknąć niszczenia włosów za pomocą środków chemicznych ale również obcięcia włosów. Grzebień na pasożyty został wykonany ze stali nierdzewnej co nadaje mu wyjątkową trwałość. Jest bardzo lekki i wygodny w trzymaniu, dzięki ergonomicznemu uchwytowi. Asortyment przystosowany jest do różnego rodzaju włosów zarówno tych cienkich jak i grubszych u dzieci i osób dorosłych. 

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- metalowy grzebień na wszy
- przeznaczony dla dzieci i osób dorosłych
- pozwala w 100 procentach usunąć nawet najmniejsze gnidy
- wyposażony w lupę ułatwiającą wyczesywanie gnid
- z szczoteczką która ułatwia czyszczenie grzebienia
- wykonany z trwałej stali nierdzewnej 
- łatwy w zastosowaniu dla każdego
- wygodne trzymanie w dłoni
- na każdy rodzaj włosów
- można go dezynfekować za pomocą alkoholu