Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH:

Bardzo dobry filtr oczyszczający wodę

Filtr do wody to propozycja dla każdego z nas kto posiada w domu tak zwaną twardą wodę. A w większości gospodarstw taka woda niestety występuje i jak się okazuje jest szkodliwa dla naszego zdrowia. Oprócz tego że ten rodzaj filtru pozwala zminimalizować kamień ma szereg innych właściwości. A mianowicie filtr skutecznie zatrzymuje nikiel, chrom metale ciężkie jak i również grzybnie czy bakterie. Filtr pozwala także eliminować zanieczyszczenia organiczne które bardzo często odpowiadają za przesuszoną skórę. A także powodują łamliwość włosów oraz łupież.

Ten model filtra polecany jest dla każdego z nas kto chce zadbać o stan własnej skóry. A szczególnie dla osób które mają problemy skórne jak alergie czy Atopowe Zapalenie skóry. Atopowe Zapalenie Skóry leczy się się za pomocą farmakologii ale również eliminując czynniki uczulające i podrażniające te występujące w kosmetykach jak i również wodzie. Dlatego taki rodzaj filtra może okazać się bardzo przydatny w przypadku łagodzenia objawów skórnych. Jego zastosowanie znacznie poprawia komfort kąpieli pozwalając również na mniejsze zużycie środków myjących. Jest to polski certyfikowany produkt bez BPA - Bisfenol A chemiczny związek uznawany za szkodliwy dla naszego zdrowia. Filtr Aqua Fit eliminujący zanieczyszczenia w kolorze srebrnym pasujący wizualnie do większości standardowych baterii łazienkowych. Zaletą tego rodzaju filtra jest szybkość w montażu bez konieczności stosowania dodatkowych narzędzi.

Filtr prysznicowy można założyć pomiędzy baterią a wężem prysznicowym lub między wężem od prysznica a słuchawką czy innym rodzajem deszczownicy. Filtr posiada standardową wielkość średnicy 5,5 cm jaka jest stosowana w większości połączeń prysznicowych. Wysokość filtra to 14 cm waga równa się 220 gram. Przed zastosowaniem filtra należy dokładnie zapoznać się z instrukcją producenta która krok po kroku wyjaśnić prawidłowe zamontowanie. Aby filtr spełniał swoją rolę oczyszczającą zaleca się jego wymianę średnio co 6 miesięcy. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

filtr z wysoko gatunkowym złożem cynkowo miedzianym pozwala zatrzymać ciężkie metale oraz nikiel i chrom
- skutecznie eliminuje grzybnie i bakterie
- neutralizuje działanie chloru i soli wapnia które odpowiadają za wysuszanie skóry
- pozwala pozbyć się organicznych zanieczyszczeń powodujących łamliwość włosów suchość skóry oraz łupież
- zastosowanie filtra polecane dla osób że skłonnościami alergicznym
- bardzo pomocny przy AZS - Atopowym Zapaleniu skóry
- dzięki zastosowaniu filtra zmniejszymy ilość środków myjących
- filtr bardzo prosty w montażu
- z uniwersalnym połączeniem
- kolor srebrny dopasowujący się do większości baterii łazienkowych
- bez BPA - szkodliwego związku chemicznego
- produkt certyfikowany PZH i TUV
- zalecana wymiana przez producenta co 6 miesięcy

punktor DANE TECHNICZNE:

- zastosowane przyłącze: 1/2 cala
- zalecana wymiana 5 000 litrów /6 miesięcy
- zakres temperatury wody zasilającej: 2-45 °C
- wysokość filtra: 14cm
- średnica: 5,5cm
- masa: 220 gram