Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Niedrogi filtr oczyszczający wodę dla alergików 

W tej ofercie prezentujemy tani filtr pod prysznic. Wymieniany średnio co 3 do 6 miesięcy bądź w zależności od użycia wody około 5000 litrów. Jest to filtr polecany dla każdego kto dba o zdrowie, zależy mu na wyglądzie skóry i włosów. Niestety woda jaką obecnie mamy w kranach nie jest dokładnie oczyszczona zawiera różnego rodzaju zanieczyszczenia, które negatywnie wpływają na stan naszej skóry. Również mogą przyczyniać się do chorób skórnych powodujących nadmierne wysuszenie czy swędzenie.

Ten model filtra polecany jest szczególnie dla osób zmagających się z alergiami skórnymi doskonale sprawdzi się także dla osób z Atopowym Zapaleniem Skóry. Filtr wodny zawiera KDF – złoże cynkowo – miedziane wysokiej jakości, które bardzo dobrze zatrzymuje metale ciężkie i bakterie. W filtrze znajdziemy także złoża polifosfanu neutralizujące wysuszające sole wapnia i magnezu. Zastosowanie tego rodzaju filtra pozwala zatrzymać nikiel, chrom, metale ciężkie ale także grzybnie i bakterie. Również pomaga ograniczyć zanieczyszczenia organiczne odpowiedzialne w dużej mierze za wysuszenie skóry głowy w tym łupież oraz łamliwość włosów.

Ten niewielki filtr także pozwala zredukować chlor i jego trujące pochodne. Dodatkowo ten rodzaj filtra zapobiega osadzaniu się kamienia na płytkach oraz bateriach łazienkowych. Filtr oczyszczający wodę sprawdzi się praktycznie w każdej łazience jest uniwersalny i można zamontować go pomiędzy wężem prysznicowym a słuchawką czy pomiędzy wężem a słuchawką prysznicową lub deszczownicą. Montaż również jest bardzo prosty wystarczy dokładnie zapoznać się z instrukcją stosowania nie potrzebujemy nawet narzędzi aby założyć taki filtr. Łącze jest uniwersalne o średnicy 1/2 cala. Produkt posiada certyfikat PZH i TUV, w składzie brak BPA - chemiczny szkodliwy dla naszego zdrowia związek o nazwie Bisfenol A. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- filtr do wody prysznicowy Fit Aqua model: AWF-SWR-P
- w składzie KDF - złoże cynkowo – miedziane ograniczające wysuszające działanie chloru i soli wapnia oraz magnezu
- neutralizuje sole wapnia i magnezu, które mają działanie przesuszające
- filtr pozwala zatrzymywać nikiel, chrom, metale ciężkie oraz bakterie i grzyby
- zalecany przy alergiach i AZS
- zastosowanie filtra pozwala zadbać o zdrowy stan naszej skóry i włosów
- pozwala zredukować chlor i jego trujące pochodne
- wykazuje bardzo dobrą trwałość
- łatwy w montażu bez użycia narzędzi
- można montować na dwa sposoby między baterią a wężem albo między wężem prysznicowym a słuchawką lub deszczownicą
- uniwersalne przyłącze odpowiednie do większości baterii łazienkowych, przyłącze o średnicy 1/2 cala
- ogranicza namnażanie się osadu kamiennego
- filtr certyfikowany PZH i TUV
- w składzie brak BPA
- zalecana wymiana co 3-6 miesięcy lub 5000 litrów zużytej wod
- produkt polskiego producenta

-
-