Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin

punktor W KILKU SŁOWACH...

Tania wyciskarka do past, kremów

Wyciskarka do pasty to gadżet, który może być bardzo przydatny dla każdego z nas. Każdy z nas przynajmniej 2 razy dziennie powinien szczotkować zęby. Aby zachować zdrowy stan jamy ustnej. Do tego celu zużywamy pastę do zębów. Niestety większość tubek jest zaprojektowana tak, że bardzo ciężko jest nam wydostać całość pasty że środka. Dlatego wyciskacz do pasty jest bardzo przydatny, ponieważ pozwala nam na wyciągnięcie resztek ze środka. W taki sposób, że pozostała pasta będzie możliwa do usunięcia praktycznie w całości.

Dodatkowo wyciskacz do tubek jest niewielkim gadżetem dzięki temu możemy mieć ją zawsze pod ręką, zmieści się do każdej nawet najmniejszej kosmetyczki. Oprócz tego, że najczęściej jest to wyciskarka używana do pasty do zębów to może służyć nam do wyciskania tubek z kremami, maściami czy żelami. Użytkowanie tego rodzaju wyciskarki jest bardzo łatwe.

Wystarczy napoczętą tubkę preparatu włożyć w pustą przestrzeń w pokrętle i powoli nawijać aż do uzyskania odpowiedniej ilości środka. Wyciskarka do kremów pozwala na zachowanie większej estetyki pozostawiając tubkę w pozycji stojącej. Jest to polski produkt certyfikowany posiadający atest Państwowego Zakładu Higieny.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- wyciskarka do różnego rodzaju preparatów w tubkach
- przydatna do past, maści, żelów, kremów
- pozwala na całkowite zużycie środków kosmetycznych, spożywczych
- mały rozmiar pozwala mieć wyciskarkę zawsze przy sobie
- produkt certyfikowany
- polska firma
- posiada atest Państwowego Zakładu Higieny