loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Pojemnik na odpady skażone (10l) - wiaderko
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:9,00 PLN
Produkt dostępny!
średnia: 4.0  ocen: 1
Polecamy Państwu również:
  • Opis produktu

punktor W KILKU SŁOWACH...

Pojemnik na odpady medyczne skażone

Pojemniki na odpady skażone (wiaderka na odpady skażone), umożliwią bezpieczne przechowywanie i utylizację odpadów medycznych. Pojemnik na odpady o pojemności 10 l, na kształt wiadra to produkty powszechnie stosowane w szpitalach i jednostkach medycznych oraz innych miejscach gdzie powstają odpady medyczne skażone, które są źródłem skażenia środowiska, np.: odczynniki i błony fotograficzne, niektóre leki, świetlówki, baterie, amalgamat dentystyczny, zawierające substancje chemiczne, wywołujące  również choroby niezakaźne dla organizmów żywych i ludzi. 

Pojemniki są bardzo trwałe, wykonane z polipropylenu, materiału odpornego na uszkodzenia i przypadkowe przekłucia igłą. Ich zastosowanie jest bardzo komfortowe w codziennym użytkowaniu przez personel. Konstrukcja tego wiaderka umożliwia wygodne odkręcanie i zakręcanie pokrywki. Wiaderka na odpady medyczne skutecznie chronią przed wyciekaniem i wydostawaniem się niebezpiecznych skażonych substancji na zewnątrz.

Wiaderka na odpady skażone to produkty bardzo bezpieczne, które powinny być przechowywane i utylizowane zgodnie z przeznaczeniem, tylko przez specjalistyczne jednostki. Zabrania się wyrzucania odpadów medycznych do zwykłych śmietników. Pojemniki przystosowane do spalania w spalarniach, nie wydzielają szkodliwych substancji podczas tego procesu. Pojemniki w tej ofercie to wiaderka przeznaczone na odpady skażone. Posiadamy także pojemniki w kilku innych pojemnościach i kształtach, prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do zakupu.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- duży pojemnik (wiaderko), na medyczne odpady skażone
- wykorzystywane w specjalistycznych gabinetach lekarskich np. stomatologicznych,
- pojemniki przeznaczone na odpady medyczne skażone np. odczynniki i błony fotograficzne, niektóre leki, baterie, świetlówki i inne substancje chemiczne wywołujące choroby niezakaźne dla organizmów żywych i człowieka
- pojemność wiaderka 10l, pomieści dużą ilość odpadów
- pojemnik na specjalistyczne  odpady skażone
- posiada bezpieczny system z zamknięciem
- pojemnik czerwony z białą etykietą
- zapewnia skuteczną ochronę przed materiałem skażonym
- pojemnik w bardzo dobrej cenie
- pojemniki przeznaczone do spalania w spalarniach, podczas spalania nie wywołują substancji szkodliwych

Polecamy Państwu również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: