Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobrej jakości lignina, wata celulozowa w arkuszach

Lignina celulozowa i wata celulozowa to ten sam produkt, z takimi nazwami mogą  Państwo spotkać się w różnych sklepach medycznych. Ligninę najczęściej stosuje się w licznych: zabiegach, czynnościach higienicznych i pielęgnacyjnych. Wata celulozowa bardzo często bywa wykorzystywana w miejscowej dezynfekcji skóry np. przed iniekcjami.

Duże arkusze również mogą być wykorzystywane jako podkłady pod materace dla osób chorych, leżących w zachowaniu większej higieny np. przed wilgocią. Wata celulozowa ma doskonałe właściwości chłonne dlatego, dzięki temu jest stosowana do odsączania różnych obfitych wydzielin między innymi płynów i wilgoci. Lignina jest produktem bezpiecznym w użytkowaniu, wykonana z 100 % celulozy bielonej, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych z powodzeniem mogą stosować ją alergicy.

Wata celulozowa dostępna w arkuszach o rozmiarze 60 cm x 40 cm, waga opakowania 5kg. Arkusze ligniny to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli potrzebujemy dużego chłonnego kawałka waty, ligninę również można obcinać, przycinać do porządanych kształtów i rozmiarów. Produkt o wytrzymałej strukturze odporny na rozdzieranie się. Lignina przeznaczona do jednokrotnego zastosowania.


punktor
 GŁÓWNE ZALETY:

- lignina w dużych arkuszach
- produkt sotosowany wszechstronnie, np. do miejscowej dezynfekcji przed zabiegami, iniekcjami , w różnych czynnościach pielęgnacyjnych
- wata jako podkłady pod materace w celu absorbcji wilgoci, płynów itp. wydzielin
- z 100 % celulozy bielonej
- wata posiada doskonałe właściwości chłonne, dzięki temu wykorzystywana do odsączania wydzielin
- produkt o wadze 5kg, w arkuszach (40 cm x 60 cm)
- wata miękka i przyjazna dla skóry
- nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych
- produkt odporny na rozdzieranie się 
- łatwa w utylizacji
- lignina w kolorze białym