Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Dobrej jakości wata opatrunkowa z bawełny i wiskozy

Wata bawełniano-wiskozowa to produkt firmy Dalpex, znanego  producenta medycznego produkującego materiały opatrunkowe i higieniczne. Wata przeznaczona jest głównie do celów opatrunkowych, higienicznych, pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Sprawdza się w przmywaniu niewielkich otarć naskórka, skaleczeniach, w dezynfekcji miejsc do iniekcji po wcześniejszym zastosowaniu płynów dezynfekujących.

Wata opatrunkowa wytworzona została z mieszanki oczyszczonych i odtłuszczonych włókien bawełny, (bawełna charakteryzuje się dużą wytrzymałością i absorbcią wilgoci) oraz włókien wiskozy, (wiskoza doskonały materiał antybakteryjny, higroskopijny o mocnej strukturze). Produkt o bardzo miękkiej strukturze. Watę również można wykorzystać jako materiał chłonny lub jako podkłady pod gips, w robieniu okładów i kompresów.

Wata opatrunkowa bawełniano-wiskozowa, również nadaje się do czyszczenia delikatnych powierzchni i przedmiotów. Produktu nie zaleca stosować się bezpośrednio na rany otwarte, ze względu na jego strukturę pozostawiającą pojedyncze włókna. Wata opatrunkowa w naszej ofercie to sprawdzony i bezpieczny wyrób medyczny polecany do wszechstronnego zastosowania dla każdego. 


punktor
 GŁÓWNE ZALETY:

- wata opatrunkowa bawełniano-wiskozowa
- do wszechstronnego zastosowania w kosmetyce, higienie, przy licznych zabiegach i dezynfekcjach
- wata z odtłuszczonych włókien bawełny i wiskozy
- wata pod opatrunki
- produkt o doskonałych właściwościach chłonnych
- może być stosowana pod podkłady gipsowe
- sprawdzi się w robieniu kompresów, okładów
- wata opatrunkowa posiada bardzo miękką strukturę 
- produkt zapewniający dużą chłonność
- przepuszczająca powietrze
- wata niejałowa
- produkt bezpieczny w stosowaniu