Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Worki na zwłoki z zamkiem i rękawiczkami ochronnymi

Torba na zwłoki z zamkiem - worek na zwłoki to wyrób przeznaczony dla specjalistycznych jednostek mających styczność bezpośrednią z zwłokami człowieka. Torby maja na celu ułatwić transport zwłok w przeznaczone do tego miejsce. Szczególnie ważne podczas tej procedury jest prawidłowe zabezpieczenie zwłok i zachowanie bezpieczeństwa dla jednostek ratowniczych.

Torby z zamkiem skuteczne zabezpieczają ciało ofiary przed czynnikami atmosferycznymi, (np. wysoką temperaturą, deszczem, śniegem, mrozem itp.), i innymi zagrożeniami biologicznymi. Torby posiadają mocną konstrukcję, która nie ulega zniszczeniu nawet w trudnych warunkach. Torba ze specjalistycznymi uchwytami pozwala wygodnie przetransportować ciało ofiary.

Worek na zwłoki posiada również zamek, który umożliwia wygodne otwarcie torby w przypadku zaistniałej konieczności, bez naruszenia ciała ofiary. Torba oprócz zastosowania na zwłoki może być wykorzystywana do przenoszenia różnych przedmiotów jak i również jako torba nieprzemakająca na śpiwór. W ofercie posiadamy także torby na zwłoki z zamykaniem taśmowym. Zapraszamy do zakupu.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- torba na zwłoki z zamkiem
- worek przeznaczony jest do bezpiecznego transportu zwłok
- produkt posiada zamknięcie na zamek błyskawiczny
- torby skutecznie chronią przed wyciekaniem i nieprzyjemnym zapachem
- worki wytworzone zostały z mocnego materiału odpornego na uszkodzenia
- produkty chronią ciało ofiary przed czynnikami zewnętrznymi np. wysoka lub niską temperaturą i zagrożeniami biologicznymi
- torby również posłużą jako pokrowiec na materac i inne większe przedmioty
- worki wraz z jednorazowymi rękawiczkami
- rozmiar worka bardzo duży, o dużej wytrzymałości wagowej
- worki w naszej ofercie w konkurencyjnej cenie rynkowej