Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo wygodny kubek do pojenia i karmienia

Kubek do pojenia i karmienia, inaczej nazywany pojnikiem. Kubki tego typu przeznaczone są do karmienia lub podawania picia dla pacjentów w szpitalach, w placówkach opiekuńczo - leczniczych np. Domach Pomocy Społecznej, Hospicjach i wszędzie tam gdzie pacjenci wymagają pomocy ze strony innych osób.

Kubek do karmienia również możemy stosować w domu dla osób wymagających pomocy w jedzeniu i piciu. Kubki także mogą wykorzystywać mamy dla małych dzieci w karmieniu. Pojniki wykonane zostały z lekkiego i trwałego materiału, odpornego na zniszczenia. Pojemność kubka 200 ml, pozwala na dawkowanie konkretnej ilości jedzenia i picia. Pojnik o przezroczystej strukturze, pozwalające na monitorowanie zawartości w środku.

Kubek do picia i karmienia posiada wygodny długi dzióbek, zapobiegający wylewaniu się płynów. Dodatkowo wygodna zdejmowana pokrywa umożliwia lepsze czyszczenie produktu. Kubek można czyścić powszechnie stosowanymi środkami myjącymi, również nadaje się do mycia w autoklawie w temp. 120°C do 30 min. Kubek poręczny i lekki, dzięki temu komfortowy dla pacjentów.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- kubek do pojenia i karmienia, pojnik
- lekki i poręczny dla pacjentów
- może być stosowany w szpitalach, domach społecznych, placówkach opiekunczo - leczniczych
- z wygodnym długim dzióbkiem
- kubek do picia wykonany z trwałego materiału
- może być wykorzystywany przez mamy w karmieniu dzieci
- pojnik o pojemności 200 ml
- z wygodną, zdejmowaną pokrywką
- nadaje się do czyszczenia zwykłymi środkami i w autoklawie
- przezroczysta struktura pozwala na odpowiednie monitorowanie dawki pokarmu i pica, które spożywa chory