Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Kieliszki na leki w ilości 90 sztuk

Kieliszki do podawania leków, (kieliszki na leki, pojemniczki na leki, kieliszki do lekarstw) to produkty medyczne przeznaczone głównie do zastosowania w medycznych ośrodkach, szpitalach, placówkach opiekuńczych typu Domy Pomocy społecznej, Środowiskowe Domy Pomocy i wszędzie tam, gdzie wymagane jest podawanie leków przez personel.

Kieliszki na lekarstwa  mogą również być przydatne w domu dla osób chorych i starszych wymagających przyjmowania kilku leków  w różnych dawkach i porach dnia. Kieliszki na leki  zostały wytworzone z bezpiecznego plastikowego materiału, który nie wchodzi w reakcję z różnego typu lekami. Na plastikowych kieliszkach  została umieszczona czytelna podziałka, która umożliwia odpowiednie dawkowanie.

Kieliszki do leków dostępne w opakowaniu zawierającym 90 sztuk. Produkty przezroczyste, zapewniają większe bezpieczeństwo i zmniejszają ryzyko pomyłki w dawkowaniu, niesterylne. Kieliszki lekkie, niewielkich rozmiarów wygodne w codziennym zastosowaniu przez personel medyczny i pacjentów, zajmują niewiele miejsca, przydatne również w podróży. W kieliszkach także można podawać leki płynne typu antybiotyki, syropy i inne substancje lecznicze o płynnych właściwościach.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- kieliszki do podawania leków
- produkty niejałowe, wymagają wyjałowienia
- przeznaczone dla medycznego środowiska, mogą również być stosowane w domu
- z czytelną podziałką ułatwiającą odmierzenie lekarstwa w postaci płynnej
- o pojemności 25 ml
- można w nich podawać leki w tabletkach i płynne
- z bezpiecznego tworzywa, nie wchodzącego w reakcje z lekami
- w przezroczystym opakowaniu, aby nie pomylić się w dawkowaniu
- wygodne  w stosowaniu przez personel i pacjentów
- można zabrać je w podróż
- kieliszki na leki w opakowaniu zwierającym 90 sztuk asortymentu