Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej jakości, bezpieczny koc elektryczny - grzewczy

Koc elektryczny to powszechnie stosowane urządzenie rozgrzewające szczególnie w zimie i jesiennych porach, kiedy na dworze jest zimno, a my zwyczajnie w świecie pragniemy odrobiny ciepła. Koc grzewczy oprócz tego, że daje przyjemne uczucie ciepła szczególnie dla zmarzluchów to ma jeszcze inne właściwości. Do których możemy zaliczyć: wspieranie w leczeniu zaburzeń reumatycznych, ciepło pochodzące z koca doskonale rozluźnia napięte mięśnie, pomaga również zrelaksować i odstresować się po całym dniu. Bardzo często zastosowanie koca wykorzystuje się w zabiegach kosmetycznych np. antycelluitowych.

Tak więc zastosowanie koca jest bardzo wszechstronne od zwykłego ogrzania się w chłodne dni, aż do zabiegów pielęgnacyjnych. Koc elektryczny KARDIO TECH, również doskonale poprawia słabe krążenie krwi, pomocny bywa także podczas bolesnego cyklu menstruacyjnego u kobiet. Waro też wspomnieć o delikatnym i męciutkim materiale, z którego został wytworzony, bardzo przyjemny dla ciała. Koc elektryczny wyposażony został w automatyczne wyłącznie oraz system zabezpieczający przed przegrzaniem, tak dla większego bezpieczeństwa. Dodatkowo posiada wbudowany timer i cyfrowy regulator temperatury.

Koc grzewczy, który prezentujemy to sprawdzony i bezpieczny produkt, bardzo solidnie wykonany. Koc KARDIO TECH wyposażony w długi wygodny przewód (kabel zasilający o dł. 2m). Przewód posiada tzw. panel do regulacji poziomu ogrzewania w 5 stopniowej skali. W zestawie znajdą Państwo instrukcję obsługi, w której jest wyjaśnione poprawne użytkowanie produktu, aby bezpiecznie korzystać z koca należy ściśle przestrzegać zaleceń producenta. Posiada znak zgodności CE.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- koc elektryczny zasilany sieciowo
- zapewnia doskonałe właściwości grzewcze w zimne dni
- koc polecany w leczeniu zaburzeń reumatycznych, bardzo dobrze rozluźnia napięcie mięśniowe
- doskonale poprawia krążenie krwi, pomaga zrelaksować się po ciężkim dniu, bywa pomocny w bolesnych cyklach menstruacyjnych
- może być wykorzystywany w zabiegach kosmetycznych
- koc grzewczy posiada delikatny, puchowy materiał
- z funkcją automatycznego wyłączania
- posiada system zabezpieczający przeciw przegrzaniu się 
- wyposażony w timer i cyfrowy regulator temperatury
- koc elektryczny z 5 stopniową skalą
- z kablem sieciowym o dł. 2 m
- produkt wygodny do wszechstronnego zastosowania przez cały rok
- bezpieczny i komfortowy
- z gwarancją od producenta
- w korzystnej cenie

punktor DANE TECHNICZNE: 

- koc grzewczy elektryczny 
- regulacja 5 stopniowa
- automatyczny wyłącznik
- wymiary koca: 150 x 80 cm
- tworzywo wykonania: syntetyczna wełna
- dł. kabla zasilającego: 2 m
- moc działania: 70W
- okres gwarancji: 1 rok