loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Szczypce do wyciągania kleszczy - Kleszczołapki (Tick Twister), kleszczołapka na kleszcze
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena:9,49 PLN
9,99 PLN
Oszczędzasz: 0.50 PLN
Produkt dostępny!
średnia: 4.1  ocen: 8
Polecamy Państwu również:
  • Opis produktu

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Tak zwane kleszczołapki to bardzo dobrze przemyślane szczypce do wyciągania kleszczy. Ten niewielkich wymiarów przyrząd do wykręcania kleszczy pozwala na skuteczne usunięcie intruza z ludzkiego lub zwierzęcego (np. psiego) organizmu.

Produkt znany na całym świecie jako Tick Twister to chronione patentem narzędzie do usuwania kleszczy, które umożliwia nam szybkie i łatwe usuwanie kleszczy. Każdy człowiek doskonale zdaje sobie z zagrożeń jakie kleszcz może poczynić w organizmie. Wielu specjalistów wskazuje na wykręcanie kleszczy jako najbezpieczniejszą formę ich usuwania. Prezentowane w tym miejscu kleszczołapki pozwalają na wykonanie tego zadania praktycznie bez żadnych dodatkowych instrukcji. Każde kleszczołapki zawieraja w opakowaniu dwie sztuki szczypiec Tick Twister zaprojektowane odpowiednio do mniejszych i większych kleszczy.

Bardzo często lekarze i pielęgniarki polecają uprzednio zdezynfekować miejsce wykonywanego zabiegu usuwania kleszcza, w tym celu idealne okazują się gaziki do dezynfekcji (alkoholowe gaziki nasączane), które można nabyć w naszym sklepie medycznym. Szczypce do usuwania kleszczy – kleszczołapki mieszczą się bez problemu w kieszeni, damskiej torebce, saszetce lub plecaku. Na całym świecie tick twister stosowany jest jako bezpieczne i wygodne narzędzie, które pacjent lub jego rodzina może mieć zawsze przy sobie. Szczerze polecamy kleszczołapki z uwagi na ograniczenie ryzyka, jakie niesie z sobą ugryzienie przez kleszcza – szczypce do wykręcania kleszcza dają zdecydowaną szansę pozbycia się tego zagrożenia w całości, bez konieczności wizyty w szpitalu lub pilnego kontaktu z lekarzem.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bezpieczne usuwanie kleszczy
- wykręcanie kleszczy w błyskawiczny sposób
- niewielkie wymiary pozwalają mieć "kleszczołapki" zawsze przy sobie
- produ Tick Twister znany jest na całym świecie ze swojej skuteczności i jednocześnie łatwości zastosowania
- ograniczenie ryzyka rozerwania kleszcza podczas usuwania
- kleszczołapka sama wymusza na nas jak prawidłowo usunąć kleszcza 

Polecamy Państwu również:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali też: