Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne wkładki urologiczne Seni Lady Mini zaprojektowane dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu.

Mini wkładki Seni Lady to 20 sztuk idealnie dopasowujących się do kobiecej anatomii ciała wkładek urologicznych. Co odróżnia wkładki Seni od innych zwykłch wkładek? To niesamowity komfort na, który zasługuje każda kobieta. W porównianiu ze zwykłymi wkładkami higienicznymi Seni nie mają sobie równych, jeżeli chodzi o chłonność, absorbcję nieprzyjemnego zapachu czy wygodę.

Dostępne w różnych modelach zależnie od poziomu chłonności, jaki potrzebujemy. Zapewniają doskonałą dyskrecję, to dzięki zastosowaniu ultra cienkiego materiału z nieszeleszczącą formułą. Dodatkowe falbanki umieszczone w konstrukcji tej wkładki urologicznej powodują, że jest ona jeszcze lepszym materiałem zabezpieczającym przed wyciekiem. Wkładki urologiczne  Seni Lady są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które potrzebują pewnego zabezpieczenia nie powodującego dyskomfortu. Szczególnie polecane dla kobiet prowadzących aktywny i wymagający tryb życia, zapomnisz o swoich dolegliwościach i będziesz mogła cieszyć się pełnią życia.

Mini wkładki dostępne w ekonomicznym opakowaniu w atrakcyjnej ofercie. Wkładki mini przeznaczone są dla kobiet o małym poziomie inkontynencji. W tabeli, którą zamieścilismy poniżej znajdą Państwo odpowiednie rozmiary wkładek, dostosowany do chłonności. Wkładki Seni Lady Mini to skuteczne zabezpieczenie przez 24 godziny, dla pewnej ochrony i higieny.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stworzone zgodnie z anatomią kobiecego ciała
- dostępne w różnych modelach
- dyskretne (stworzone z nieszeleszczących materiałów)
- skutecznie zabezbieczają przed wyciekami (dodatkowe falbany)
- pochłaniają nieprzyjemny zapach (absorbent zapachu)
- zapewniają idealną wentylację skórze

wkładki urologiczne

Napisz opinię
2017-06-26 21:20:09 - 

Nawet nie czuć, że się je ma, produkt wysokiej jakości