Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Wkładki Seni Lady Mini Plus to higieniczne wkładki urologiczne na nietrzymanie moczu dla kobiet.

Nie trzymanie moczu to temat, o którym nie mówi się zbyt wiele. Jednak jest to bardzo często przypadłość, z którą boryka się duża ilość kobiet, szczególnie w dojrzałym wieku jak i tych młodszych zwykle po porodzie. Nietrzymanie moczu może mieć kilka przyczyn, często jest to związane ze specyficzną budową kobiecego ciała.

Nietrzymaniu moczu można zapobiegać leczniczo i między innymi ćwicząc mięśnie kegla, ale kiedy problem się pojawia to z pomocą przychodzą nasze produkty czyli wkładki urologiczne Seni Lady. Są to specjalistyczne wkładki zaprojektowane dla kobiet, u których występuje kropelkowe nietrzymanie moczu. Wkładki zostały wyposażone w odpowiednią konstrukcje skrzydełkową dającą jeszcze większe zabezpieczenie przed wyciekiem. Doskonale odprowadzają wilgoć i pochłaniają nieprzyjemny zapach. 

Wkładki urologiczne Seni lady Mini Plus to bardzo dyskretny produkt higieniczny, dzięki zastosowaniu nieszeleszczących materiałów. Posiadają dodatkowe falbanki, których zadaniem jest jeszcze skuteczniejsza ochrona przed wyciekiem. Nasze wkładki dostępne są w wielu rozmiarach, w bardzo atrakcyjnej cenie. Rozmiary i chłonność wkładek podana w tabeli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą również innego asortymentu higienicznego.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- bardzo dobrze dopasowują się do kobiecego kształtu
- w szerokiej gamie rozmiarowej
- nieszeleszczący materiał
- niewielkie falbany dodatkowo zabezpieczają przed wyciekiem
- skutecznie pochłaniają nieprzyjemny zapach
- pakowane ekonomicznie po 20 sztuk
- zapewniają możliwość oddychania skórze

-wkładki urologiczne

Napisz opinię
2017-06-26 21:18:21 - 

Wkładki dobrze się noszą, są wygodne. Po pewnym czasie zapomina się, że się je ma