Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Urologiczne wkładki Seni Lady Normal dla kobiet z nietrzymaniem moczu niezwykle komfortowe.

Seni Lady Normal to produkty medyczne przeznaczone dla kobiet z kropelkowym nietrzymaniem moczu. Wkładki powstały dla skutecznego i pewnego zabezpieczenia dla kobiet mających problemy z nietrzymaniem moczu. Wkładki urologiczne mogą być również wykorzystywane przez kobiety w czasie cyklu menstruacyjnego, dzięki specjalistycznej formule doskonale pochłaniają wilgoć i wycieki.

Powstały z delikatnego ultracienkiego materiału, tak aby zapewenić jeszcze większą wygodę dla kobiet podczas poruszania się. Materiał, z którego są wytworzone wkładki urologiczne to bezszelestne tworzywo o elastycznej formule idealnie dopasowujące się do kształtu każdej kobiecej sywletki. Wkładki urologiczne dają niesamowite uczucie komfortu, na dłużej niż zwykłe wkładki dostępne w sklepach czy drogeriach. Nasz produkt powoduje, że nietrzymanie moczu staje się znacznie mniej uciążliwe. Wkładki urologiczne Seni Lady Normal dostępne są w  kilku rozmiarach.

Każdy rozmiar posiada odpowiednią chłonność oznaczoną ilością kropelek na opakowaniu. Dzięki stworzonej przez nas tabeli, każda kobieta może indywidualnie do własnych potrzeb dopasować produkt. Wkładki urologiczne Seni Lady Normal zapewniają pełną i skuteczną ochronę w ciągu całego dnia. Prezentowany na zdjęciu rozmiar wkładek to Normal posiadający średnią chłonność.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone dla kobiet z nietrzymaniem moczu
- elastyczny materiał dopasowujący się do każdej sylwetki
- ultracienkie i dyskretne
- idealnie zabezpieczają przed wyciekiem
- posiadają absorbent zapachu redukujący nieprzyjemny zapach
- doskonała wentylacja
- komfortowe i bezpieczne

wkładki urologiczne

Napisz opinię
2017-06-26 21:18:57 - 

Chłonne i wygodne w noszeniu, spełniają moje wymagania