Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne wkładki Seni Lady Extra (15 sztuk) dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu

Seni Lady Extra to niezwykle cenione produkty do higieny intymnej dla skutecznej ochrony kobiet z kropelkowym nietrzymaniem moczu. Nietrzymanie moczu to dosyć powszechna dolegliwośc występująca u kobiet w średnim jak i również w młodym wieku. Jest to bardzo niekomfortowe schorzenie, wymagające odpowiedniej higieny intymnej. W tym celu powstały specjalistyczne produkty takie jak Seni Lady. To wkładki urologiczne, które dzięki specjalistycznej konstrukcji idealnie zabezpieczają przed wyciekim.

Dodadkowo posiadają absorbent zapachu eliminujący nieprzyjemną woń, dzięki czemu nikt się nie zorientuje, że mamy problemy z nietrzymaniem moczu. Wkładki urologiczne posiadają również dodatkową ochronę przed inkontynencją w postaci cienkiej falbanki. Ich elastyczny materiał zapewnia pełen komfort i dużą swobodę ruchową. Wkładki tego typu idealnie nadają się dla kobiet aktywnych fizycznie, nie ściągają się, nie odklejają, i nie marszczą, dzięki czemu nie sprawiają problemów podczas cwiczeń,  np. gimnastyki, jazdy na rowerze, biegania i innych wymagających dyscyplin.

Dodatkowo wkładki posiadają nieszeleszczący bardzo dyskretny materiał. Seni Lady Extra to wkładki urologiczne o dużej pochłanialności wycieku, w teabeli poniżej mogą Państwo sprawdzić wchłanialność i rozmiar poszczególnych wkładek. Wkładki urologiczne prezentowane powyżej dostępne są w opakowaniu po 15 sztuk. W ofercie sklepu posiadamy również inne asortymenty do higieny intymnej w różnych rozmiarach, w atrakcyjnej cenie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- elasyczne dopasowują się do każdej sylwetki
- występują w kilku modelach
- nieszeleszczący materiał bardzo dyskretny
- falbany stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed inkontynencją 
- wchłaniają nieprzyjemny zapach i wilgoć
- posiadają funkcję oddychającą
- pakowane po 15 sztuk

wkładki urologiczne

Napisz opinię
2017-06-26 21:19:26 - 

Wkładki są przyjemne dla skóry i nie uczulają, nie podrażniają.