Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Specjalistyczne wkładki Seni Lady Super zaprojektowane dla kobiet z lekkim nietrzymaniem moczu.

Wkładki Seni Lady Super są idealnymi wkładkami stworzonymi na potrzeby nietrzymania moczu. Zaprojektowane w trosce o zdrowie i komfort wszystkich kobiet zmagających się z tą nieprzyjemną przypadłością. Kobiety z problemami nietrzymania moczu potrzebują skutecznej ochrony. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą nasze produkty medyczne Seni Lady Super. Są to wkładki urologiczne posiadające absorbent zapachu, doskonale pochłaniające nieprzyjemną woń.

Dodatkowo wkładki posiadają elastyczną formułę zapewniającą indywidualną możliwość dopasowania się do kobiecego kształtu. Dzięki zastosowaniu nieszeleszczącego materiału w wkładkach urologicznych, są one jeszcze bardziej dyskretne. Falbany umieszczone po bokach wkładki jeszcze skuteczniej chronią przed wyciekami. Wkładki Seni Lady wystepują w kilku modelach (wszystkie modele znajdą Państwo poniżej w tabeli), z różnym stopniem wchłanialności.

Wkładki urologiczne posiadają różne stopnie wchłanialności odpowiadające poszczególnym rozmiarom. Seni Lady Super zawierają lekki i delikatny materiał, odpowiedni dla osób z wrażliwą skórą. Urologiczne wkładki Seni Lady Super sprawdzą się także w czasie cyklu menstruacyjnego dla każdej kobiety. Wkładki nie odklejają się i nie marszczą podczas chodzenia, dzięki czemu są bardzo komfortowe, można uprawiać w nich różne dyscypliny sportowe.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zaprojektowane zgodnie z anatomią kobiecego ciała
- występujace w kilku modelach
- posiadają nieszeleszczący materiał
- dodatkowe falbany zabezpieczają przed wyciekiem
- posiadają absorbent zapachu redukujący nieprzyjemną woń
- zapewniają skuteczną wentylację skórze
- pakowane po 15 sztuk
- stanowią idealne zabezpieczenie na 24 godziny

wkładki urologiczne

Napisz opinię
2017-06-26 21:17:31 - 

Dobrze dopasowują się do ciała, nie uwierają :)