Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne wkładki urologiczne Seni Lady Plus dla kobiet z kropelkowym nietrzymaniem moczu.

Wkładki urologiczne zostały zaprojektowane dla kobiet zmagających się z nietrzymaniem moczu. Są to wkładki niezwykle cenione na rynku, dzięki ich skutecznej ochronie. Wkładki idealnie absorbują nieprzyjemny zapach wydostającyc się wraz z moczem. W budowie posiadają specjalistyczne cienkie falbany mające na celu jeszcze wiekszą skuteczność podczas wycieku.

Dodatkowo lekki i cienki materiał stanowi idealną wentylację dla skóry. Wkładki urologiczne zaprojektowane w sposób dopasowujący się do anatomicznej budowy kobiecego ciała. Ponadto wkładki urologiczne są znacznie lepszymi produktami niż zwykłe wkładki higieniczne, ponieważ ich formuła lepiej i skuteczniej chroni przed inkontynencją. Szczególnie polecane dla kobiet uprawiających różnego rodzaju dyscypliny sportowe, ponieważ nie odklejają się i nie marszczą podczas aktywnego ruchu. Nasze produkty to wysokiej jakości wkładki, dla wymagających kobiet, które porzebują skutecznej ochrony.

Rozmiary w jakich występują wkładki urologiczne Seni Lady Plus podane są poniżej w tabeli, mogą Państwo również sprawdzić ich wchłanialność. Wkładki są bardzo dyskretne i niewidoczne pod ubraniem, idealne na każdą porę roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą cenową i innym asortymentem medycznym  w sklepie.

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- przeznaczone dla kobiet z problemami nietrzymania moczu
- dostępne w różnych rozmiarach o różnym stopniu wchłanialności
- dyskretne posiadają nieszeleszczący materiał
- dodatkowe falbany zabezpieczają przed inkontynencją
- absorbują nieprzyjemny zapach
- zapewniają skuteczną wentylację skórze
- doskonała ochrona w dzień i w nocy

wkładki urologiczne

Napisz opinię
2017-06-26 21:19:47 - 

Produkt wysokiej jakości, dodatkowo w niskiej cenie