Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne wkładki urologiczne Seni Man Normal dla mężczyzn z kropelkowym nietrzymaniem moczu.

Wkładki urologiczne Seni Man Normal dla mężczyzn to produkty higieniczne, stworzone z myślą o mężczyznach mających problemy z inkontynencją czyli potocznie mówiąc z nietrzymaniem moczu. Nieprawidłowe trzymanie moczu objawiające się mimowolnym oddawaniem moczu. Dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn, szczególnie Panów w średnim i podeszłym wieku. Nietrzymanie moczu jest chorobą jak każda inna, więc nie powinniśmy jej bagatelizować, ma kilka przyczyn, które pomoże ustalić wizyta u lekarza.

Jest to bardzo krępująca dolegliwość zarówno dla Pań jak i Panów, niemniej jednak Panowie mają większy problem z jej akceptacją. Aby skutecznie leczyć nietrzymanie moczu należy udać się do odpowiedniego specjalisty w tym wypadku urologa, zbada pacjenta i zaleci odpowiednie leczenie. Wkładki urologiczne dla mężczyzn są specjalistycznymi produktami higienicznymi mającymi na celu poprawić komfort przy inkontynencji. Seni Man Normal to wkładki doskonale redukujące  nierzyjemne zapachy wydostające się wraz z moczem na zewnątrz. Dodatkowo zapewniają skuteczną wentylację, pozwalając na swobodny oddech skórze.

Zapewniają pewną dyskrecję, dzięki cienkiej warstwie wkładki. Występują w 3 rozmiarach, dopasowujących się do męskiej sylwetki. Rozmiary w zależności od stopnia chłonności, znajdą Państwo informacje poniżej. Wkładki nie przeszkadzają w uprawianiu róznego rodzaju dyscyplin sportowych, niezwykle istotne dla osób aktywnych fizycznie. Dzięki skutecznemu mocowaniu wkładka nie przesuwa i pozwala na dowolny ruch. Aplikacja wkładek jest  bardzo prosta.

Seni Man Normal:  2,5 krople chłonności, rozmiar: (7,5 x 21,5 x 28,5 cm) mały stopień chłonności

Seni Man Extra: 4 krople chłonności, rozmiar: (7,5 x 21,5 x 28 cm) średni stopień chłonności

Seni Man Super: 6 kropel, rozmiar: (9 x 40 cm) największy stopień chłonności

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stworzone specjalnie dla mężczyzn uwzględniające ich anatomiczną budowę
- występują w 3 rozmiarach
- bezszelestny materiał zapewnia dyskrecję
- skuteczność przed wyciekiem
- absorbują nieprzyjemny zapach
- zapewniają oddychanie skórze
- zróżnicowany poziom wchłanialności
- solidne mocowanie

Napisz opinię
2017-06-26 21:20:44 - 

Dobrze dopasowują się do męskich kształtów. Dobrze się noszą