Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne wkładki urologiczne Seni Man Extra zaprojektowane specjalnie dla mężczyzn.

Wkładki urologiczne dla mężczyzn to nowoczesne produkty medyczne o specjalistycznej budowie uwzględniające intymne części ciała mężczyzny. Jak się okazuje nietrzymanie moczu dotyczy nie tylko kobiet, z tą nieprzyjemną przypadłością borykają się również mężczyźni. Na rynku dostępna jest bardzo duża ilośc wkładek dla Pań, jednak nie sposób szukać ich dla Panów. Dlatego nasza oferta jest skierowana dla obu płci, tak aby każdy mógł zapewnić sobie komfort zmagając się z inkontynencją.

Seni Man Extra to wkładka zaprojektowana specjalnie dla Panów. Posiada odpowiednią konstrukcję zapewniającą komfort mężczyznom, a elastyczna formuła dopasowuje się do każdej męskiej sylwetki. Wkładki dla mężczyzn Semi Man Extra to bardzo dyskretne produkty, posiadające bezszelestny materiał. Skutecznie chronią przed wyciekiem, dzięki odpowiedniej warstwie materiału i absorbcji wilgoci. Seni Man to produkty w pełni bezpieczne i komfortowe. Idealnie pochłaniają przykry zapach wydobywający się wraz z moczem na zewnątrz.

Dostępne w szerokie ofercie rozmiarowej, co ułatwia dopasowanie dla każdego mężczyzny bez względu na rozmiar sylwetki. Wkładki wystepują w 3 stopniach chłonności Seni Man: Normal, Extra i Super. Poniżej znajdą Państwo rozmiary i chłonność produktu. Idealne dla mężczyzn uprawiających sport, dzięki silnemu mocowaniu, nie odklejają się i zachowują swój pierwotny stan.

Seni Man Normal:  2,5 krople chłonności, rozmiar: (7,5 x 21,5 x 28,5 cm) mały stopień chłonności

Seni Man Extra: 4 krople chłonności, rozmiar: (7,5 x 21,5 x 28 cm) średni stopień chłonności

Seni Man Super: 6 kropel, rozmiar: (9 x 40 cm) największy stopień chłonności

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- zaprojektowane specjalnie dla mężczyzn uwzględniające ich anatomiczną budowę
- dostępne w różnych modelach
- pełna dyskrecja, dzięki specjalistycznemu materiałowi
- skuteczność przed wyciekiem
- pochłaniają nieprzyjemny zapach
- zapewniają skuteczną wentylację
- różny poziom wchłanialności
- posiadają mocne i wytrzymałe mocowanie 

Napisz opinię
2017-06-26 21:21:25 - 

Dobrze się noszą i skutecznie chronią bieliznę