Wczytuję dane...

punktor  W KILKU SŁOWACH...

Popularne wkładki urologiczne zaprojektowane specjalnie dla mężczyzn z lekkim nietrzymaniem moczu

Seni to jedne z wiodących produktów na rynku jeżeli chodzi o inkontynencję moczową. Seni tworzy nie tylko asortyment medyczny dla kobiet ale również dla mężczyzn. Seni Man to doskonała propozycja wkładek urologicznych dla Panów na średni poziom nietrzymania moczu. Nietrzymanie moczu jest przykrą dolegliwością, która znacznie może wpłynąć na obniżenie poziomu życia zarówno kobiet jak i mężczyzn. Dlatego też niezbędna ochrona podczas inkontynencji jest niezastąpiona. Taką mogą zapewnić tylko produkty najwyższej jakości.

Niewątpliwie należą do nich wkładki urologiczne Seni Man Super. To specjalisty produkt ochronny w przypadku inkontynencji. Produkty Seni Man to idealnie dopasowujące się do męskiej budowy ciała. Przeznaczone są na średni stopień nietrzymania moczu. Zapewniają doskonałą ochronę przed wyciekaniem moczu podczas wykonywania różnych czynności, dzięki specjalistycznej formule dystrybuującej wilgoć. Wkładki urologiczne pozwalają oddychać skórze, zapewniając jej swobodną cyrkulację powietrza.

Mocowane są za pomocą mocnych przylepców, które zapobiegają przesuwaniu się wkładki podczas chodzenia. Seni Man Super są produktami minimalizującymi występowanie reakcji alergicznych. Istotną kwestią w tego typu produktach jest dyskrecja. Seni Man poprzez zastosowanie bezszelestnego materiału jest produktem w pełni dyskretnym. Oddychające, anatomiczne wkładki urologiczne Seni Man Super stanowią doskonałe zabezpieczenie przy lekkim nietrzymaniu moczu oraz zapewniają gwarancję dyskrecji i komfortu..

punktor  GŁÓWNE ZALETY:

- stworzone zgodnie z anatomią męskiej sylwetki
- dostępne w różnych modelach w zależności od poziomu chłonności
- dyskretne z nieszeleszczącego materiału
- przeznaczone na średni stopień inkontynencji
- doskonale absorbują wilgoć
- wygodne podczas noszenia
- zabezpieczają przed wyciekaniem
- pochłaniają nieprzyjemny zapach moczu
- zapewniają skuteczną wentylację skóry

wkładki urologiczne

Napisz opinię
2017-06-26 21:21:01 - 

Wkładki są bardzo chłonne, nie przeciekają