Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Wysokiej klasy inhalator dla dzieci i dorosłych

Inhalator Medel Family Plus to propozycja połączenia inhalatora z irygatorem. Taki zestaw będzie niewątpliwie przydatny dla całej rodziny a zwłaszcza osób, które bardzo często cierpią na zapalenie zatok, nieżytów nosa. Inhalator przeznaczony został do inhalacji osób dorosłych jak i również dzieci. Dzięki temu decydując się na zakup tego modelu może korzystać z niego cała rodzina. Inhalator bardzo dobrze sprawdza się w leczeniu wielu schorzeń układu oddechowego między innymi polecany w astmie, alergiach, zapaleniach płuc, oskrzeli, POchP itp. Z kolei dołączony do zestawu irygator Jet Rhino posłuży na oczyszczanie jamy nosowej i kanału zatokowego z wydzielin pomaga również nawilżyć błony śluzowe przynosząc natychmiastową ulgę.

Inhalator generuje niski poziom hałasu dlatego może być używany nawet dla malutkich dzieci, poziom hałasu 52 dB. Dzięki zastosowaniu kompresora najnowszej generacji z trzema łożyskami kulkowymi i dwoma zintegrowanymi tłumikami. Inhalator z maskami Soft Touch z miękką obwódką, która zapewnia większy poziom komfortu, lepsze dopasowanie niż zwykłe maseczki, a co najważniejsze ogranicza straty leku pozwalając na większą oszczędność. Maseczka pozwala również na swobodne oddychanie osobie inhalowanej, zwłaszcza istotne w przypadku małych dzieci, które bardzo często obawiają się inhalacji ze względu na trudności w oddychaniu. Jest to inhalator wspomagany wdechem, dzięki temu zapewnia lepszą wydajność. Posiada podwójne zawory, które minimalizują utratę leku. 

Wyróżniają go bardzo dobre parametry techniczne m.in. średni czas nebulizacji 2 ml leku w niecałe 7 minut, szybkość nebulizacji na poziomie 0,3 ml. Urządzenie pracuje w trybie przerywanym 30 min pracy na 30 minut przerwy. Wielkość pojemnika na lek wynosi 2-8 ml. Urządzenie o wymiarach ok. 18,8 x 13,6 cm i niewielkiej wadze 1,5 kg. Inhalator został objęty 3 letnim okresem gwarancji producenta. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z instrukcją dołączoną przez producenta. W zestawie oprócz maseczek, ustnika, filtr itp. akcesoria pozwalające na wykonanie nebulizacji. W komplecie znajduje się również estetycznie wykonana torba – etui na cały osprzęt ułatwiająca jego transportowanie. Medel Family Plus to bardzo dobry inhalator rodzinny mogą z niego korzystać dzieci powyżej 6 roku życia.

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- inhalator dla całej rodziny
- w zestawie wraz z irygatorem do nosa i zatok
- inhalator pozwala na leczenie wielu schorzeń układu oddechowego m.in. astma, alergie, zapalenie oskrzeli, płuc itp.
- nebulizator wspomagany wdechem
- zapewnia cichy tryb pracy 52 dB
- maski z soft touch bardzo wygodne, lepiej przylegające i ograniczające straty leku
- niezbędne akcesoria do inhalacji
- gwarancja 60 miesięcy
- tryb pracy przerywany: 30min/30min
- pojemność pojemnika na lek 2-8 ml
- średni czas nebulizacji 2 ml leku niecałe 7 minut
- szybkość nebulizacji 0,3 ml

punktor DANE TECHNICZNE:

- rozmiar cząsteczki: MMAD - 0,8 μm
- frakcja respirabilna: < 5 μm FPF%, według normy - 92,6%
- średni czas inhalacji: 2 ml leku w 7 minut - niecałe
- tempo nebulizacji: 0,3 ml
- tryb pracy przerywany: 30min-praca, 30min-przerwa
- objętość pojemnika na lek: 2-8 ml
- przepływ powietrza w kompresorze: 5,1 L/min
- wartość generowanego poziomu hałasu: 52 dB
- rozmiar urządzenia: 18,8 x Ø 13,6 cm
- masa: 1,5 kg
- zasilanie z sieci: 230V, 50Hz, AC
- okres gwarancji: 60 miesięcy

punktor ZESTAW ZAWIERA:
inhalator Medel Family Plus nebulizator JetPlus
- pojemnik na lek
- irygator Jet Rhino
- dren powietrzny
- 2 maseczki dla dzieci i dorosłych
- ustnik końcówka do nosa zapasowe filtry powietrza
- instrukcja obsługi PL
- karta gwarancyjna

Napisz opinię
2020-03-10 14:11:53 - 

2 osoby u mnie z niego korzysta ja i moje dziecko musze pochwalić za cichą pracę, wydajność też całkiem ok ale najwiekszą zaletą są maski bo lepszych nie miałam w żadnym urządzeniu miękkie i delikatne bo mam wrażliwą skórę i zawsze mnie podrażniały .

2020-04-15 13:23:42 - 

Nie wiem czy jest jakiś lepszy od tego dla mnie chyba nie, wszystko działa bez najmniejszego zarzutu a tyle radości u dziecka nie widziałam dawno