Wczytuję dane...

punktor W KILKU SŁOWACH...

Bardzo dobry inhalator dla dzieci i całej rodziny

Inhalator Medel Family Plus Elefante z nebulizatorem Medel Jet Plus to nowoczesny niewielki inhalator dedykowany dla całej rodziny, przyjazny dla dzieci. Jego obudowa z kolorową grafiką słonia zachęca dzieci do zainteresowania się urządzeniem. Dzięki temu możemy przekonać dziecko do skorzystania z inhalatora i przeprowadzić proces inhalacji do końca. Urządzenie niezwykle wydajne jego konstrukcja powstała tak aby w jak najmniejszym stopniu ograniczyć straty leku. Inhalator wspomagany wdechem wyposażony w podwójny system zaworów. Podczas procesu inhalacji mgiełka aerozolu zostaje wytworzona z leku za pomocą kompresora, kiedy pacjent bierze wdech jeden zawór pozostaje otwarty uwalniając lek co w znacznym stopniu zwiększa wydajność nebulizacji i minimalizuje straty leku.

Inhalator tłokowy polecany na różnego rodzaju schorzenia dróg oddechowych bardzo dobrze sprawdza się w leczenie u osób cierpiących na przewlekłe zapalenie płuc, POChP, ostre zapalenie oskrzeli, w astmie itp. jednostkach chorobowych. Urządzenie zapewnia wyjątkowo komfortową pracę, dzięki niskiemu natężeniu hałasu wynoszącym zaledwie 52 dB, przez zastosowanie nowoczesnej konstrukcji z trzema łożyskami kulkowymi i dwoma zintegrowanymi tłumikami. Inhalator charakteryzuje szybkość nebulizacji na poziomie 1,5 ml w ciągu 5 minut. Zapewnia wysoką frakcję respirabilną 92.6 %. Urządzenie łatwe do przenoszenia, dzięki niewielkiej wadze i zintegrowanemu uchwytowi.

Urządzenie głównie dedykowane do użytku dla dzieci, niemowląt w zestawie dostępna również duża maska, dzięki której można przeprowadzać inhalację u osoby dorosłej. Łącznie 3 maski: maska Medel Soft Touch dla dorosłych, maska Medel Soft Touch dla dzieci 6m+, maska dla niemowląt. Maseczki Soft Touch to specjalistyczny asortyment, który dołączany jest do inhalatorów wysokiej klasy. Wyróżnia je wyjątkowy komfort są zakończone miękką dla skóry uszczelką, która zapobiega podrażnieniom delikatnej skóry twarzy dziecka. Szczelnie przylegająca maska jest odpowiednia dla osób, które nie chcą lub nie mogą stosować ustnika. Urządzenie zaprojektowane z myślą o najmłodszych w zestawie również kredki i malowanka dla dzieci. Medel Family Plus Elefante to bardzo dobry inhalator rodzinny. W zestawie również dostępna wygodna torba mieszcząca inhalator i cały osprzęt. Produkt objęty 2 letnim okresem gwarancyjnym. 

punktor GŁÓWNE ZALETY:

- Inhalator Medel Family Plus Elefante dla całej rodziny, przyjazny dzieciom
- pozwala na wygodne warunki podczas inhalacji
- charakteryzuje go krótki czas nebulizacji 1.5 ml w 5 min
- wyposażony w cichy kompresor 52 dBA
- nebulizator Medel Jet Plus aktywowany wdechem z podwójnym systemem zaworów
- specjalistyczna konstrukcja pozwala ograniczyć straty leku
- wysoka frakcja respirabilna 92.6 %
- uchwyt zintegrowany z obudową
- maska Medel Soft Touch dla dorosłych maska Medel Soft Touch dla dzieci 6m+ i maska dla niemowląt
- torba Medel na akcesoria
- W zestawie znajdują się również kredki i malowanka dla dzieci

punktor DANE TECHNICZNE:

- tryb pracy: przerywany 30 min działania na 30 min przerwy
- wymiary urządzenia: 18,8 x Ø 13,6 cm
- waga produktu: 1,5 kg
- szybkość nebulizacji: 1,5 ml/5min
- wielkość wytwarzanej cząsteczki MMAD: 0,8 µm
- frakcja respirabilna: 92,6%
- poziom hałasu inhalatora: 52 dB
- przepływ maksymalny: 5,1 l/min
- max. wartość ciśnienia: 2,2 bar
- minimalna pojemność nebulizatora: 2 ml
- maksymalna pojemność nebulizatora: 8 ml
- zasilanie sieciowe: 230V, 50Hz AC


punktor ZESTAW ZAWIERA:
- inhalator Medel Family Plus, nebulizator Medel Jet Plus
- ustnik, końcówka do nosa, przewód powietrzny
- zamienne filtry powietrza
- maska Medel Soft Touch dla dorosłych, Maska Medel Soft Touch dla dzieci 6m+
- kredki i malowanka dla dzieci, naklejka na inhalator

Napisz opinię
2020-03-09 16:23:34 - 

Najlepszy cichy mały, poręczny dziecko jest zachwycone a ja zadowolona, że w koncu mogę zrobić inhalację. Maska przylega wręcz idealnie zwykłe maski zawsze odstawały i podrażniały małego.

2022-01-10 11:08:40 - 

Dla dziecka sprawdza się rewelacyjnie do tej pory mnie nie zawiódł.